Penajans Logo Tasarımı ( Önerileriniz )

Logo Tasarımları - Penajans Logo Tasarımı ( Önerileriniz ) Sponsorlu Bağlantılar Merhaba, Basit ve akılda kalıcı bir logo yapmaya çalışıyorum değiştirmeyi düşünmüyorum hep kararsızım kendi işimde sizce bu kalsın mı?...

teknobirim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

teknobirim

Webmaster / İstanbul

Alt 26-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba,
Basit ve akılda kalıcı bir logo yapmaya çalışıyorum değiştirmeyi düşünmüyorum hep kararsızım kendi işimde sizce bu kalsın mı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 27-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ilk mesajınmış hoşgeldin =)

soldaki elemanı sevmedim Penajans Logo Tasarımı ( Önerileriniz )
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 27-03-2012 #3
hoş geldin kardeşim bende arkadaşın dediği gibi yandaki şekli beyenmedim olmamış açıkcası daha şık bişeyler yapabilirsin ayrıca şu sadece hayal edindeki yansımayı kaldır olmamış Penajans Logo Tasarımı ( Önerileriniz ) emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

teknobirim

Webmaster / İstanbul

Alt 27-03-2012 #4
ilk mesajınmış hoşgeldin =)

soldaki elemanı sevmedim Penajans Logo Tasarımı ( Önerileriniz )

hoş geldin kardeşim bende arkadaşın dediği gibi yandaki şekli beyenmedim olmamış açıkcası daha şık bişeyler yapabilirsin ayrıca şu sadece hayal edindeki yansımayı kaldır olmamış Penajans Logo Tasarımı ( Önerileriniz ) emeğine sağlık
Teşekkür ederim soldaki arkadaş aslında benimde pek içime sinmedi harflerden uydurdum yansıma olmasada farketmez ama sola bir arkadaş koymakta şart gibi sanki Penajans Logo Tasarımı ( Önerileriniz )
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan ERGEN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan ERGEN

Özel

Grafiker / Karabük

Alt 27-03-2012 #5
Teşekkür ederim soldaki arkadaş aslında benimde pek içime sinmedi harflerden uydurdum yansıma olmasada farketmez ama sola bir arkadaş koymakta şart gibi sanki Penajans Logo Tasarımı ( Önerileriniz )
hosgeldin ancak harflerden ziyade ajans ismine uygun bir tasarım yapsan daha mantıklı olur. maskot türetmek yerine ajans isminin başında yer alan (PEN) dolmakaleme atıfta bulunacak bir şeyler karalasan daha iyi sonuç alırsın. hem pencere ajans gibi bir algı kalkar hem de işinin çizim olduğunu betimlemiş olursun. kolay gelsin iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap

teknobirim

Webmaster / İstanbul

Alt 27-03-2012 #6
hosgeldin ancak harflerden ziyade ajans ismine uygun bir tasarım yapsan daha mantıklı olur. maskot türetmek yerine ajans isminin başında yer alan (PEN) dolmakaleme atıfta bulunacak bir şeyler karalasan daha iyi sonuç alırsın. hem pencere ajans gibi bir algı kalkar hem de işinin çizim olduğunu betimlemiş olursun. kolay gelsin iyi çalışmalar.
Evet haklısınız kalem daha vurgulayıcı olur biraz kalem olarak karalayacağım şimdi. Teşekkür ederim öneriniz için:smile:
Bu mesajdan alıntı yap