Pencereli Kutu - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Pencereli Kutu - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Pencereli Kutu Şehir: Bursa İşin teslim alınacağı şehir: Bursa Maliyet: Resimde görülen formda 3,7 mm en - 200 mm boyunda tek yüzünde pencere olan, tasarımı hazır, 450 gram ...

Pencereli Kutu - Bursa
ALEXrunaway isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALEXrunaway

Heykeltraş / Bursa

Pencereli Kutu - Bursa

Alt 20-12-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pencereli Kutu

İşin teslim alınacağı şehir: Bursa

Maliyet: Resimde görülen formda 3,7 mm en - 200 mm boyunda tek yüzünde pencere olan, tasarımı hazır, 450 gram kağıda 4 renk baskı selefonlu 5.000 adet kutu için fiyat teklifi almak istiyorum. Kutular hazır yapıştırılmış halde teslim alınacaktır.

Pencereli Kutu - Bursa

Tasarım: Hariç

İşin teslim edilme süresi: 1

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-12-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Pencereli Kutu - Bursa - Pencereli Kutu - Bursa ya da Pencereli Kutu - Bursa da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Pencereli Kutu - Bursa İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..