Pendik'te çalışacak grafiker...

Sonuçlanan İlanlar - Pendik'te çalışacak grafiker... ...

pozitiff isimli Üye şimdilik offline konumundadır

pozitiff(44)

Grafiker / İstanbul

Alt 17-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pendik'teki reklam ajansımız için özellikle katalog çalışmalarında tecrübeli, freehand, photoshop ikilisini etkin şekilde kullanan özgün çalışmalar yapan grafiker arkadaş aranmaktadır. İlgilenen arkadaşların aşağıdaki mail adresine cv ya da başvularını bekleriz...

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

esma hanım isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esma hanım

Grafiker / Kocaeli

Alt 23-08-2010 #3
merhaba ben tuzlada oturmaktayım. ilanınızla ilgilenmekteyim... *********
brkoztrk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

brkoztrk

Grafiker / İstanbul

Alt 27-08-2010 #4
bilge adam web tasarım ve grafik kursunu üstün başarı ile bitrdim illustratr,psd,indesing,dreamwear,flash prgramlarını biliyorum..

Burak ÖZTÜRK