Pepsi Max Afişleri: Çok çok yalnız kalori (Türkçe tercümesi biraz garip oldu. Ama...)

Dünyadan Afiş Örnekleri - Pepsi Max Afişleri: Çok çok yalnız kalori (Türkçe tercümesi biraz garip oldu. Ama...) ...

Pepsi Max Afişleri: Çok çok yalnız kalori (Türkçe tercümesi biraz garip oldu. Ama...)
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 01-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Pepsi Max Afişleri:

Çalışma şahsıma ait değildir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kaloriye bukadar da zulm edilmez ki insan içine biraz şeker katar Pepsi Max Afişleri: Çok çok yalnız kalori (Türkçe tercümesi biraz garip oldu. Ama...) pepsi max =)
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(39)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 01-12-2008 #3
Gördüğüm en güzel kalori çizimi:P
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 01-12-2008 #4
az bile yapmışlar Pepsi Max Afişleri: Çok çok yalnız kalori (Türkçe tercümesi biraz garip oldu. Ama...)
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2008 #5
Çok çok çok yalnız bir kalorinin anatomisi! Yazık... Üzücü bu ya... Pepsi Max Afişleri: Çok çok yalnız kalori (Türkçe tercümesi biraz garip oldu. Ama...) Boldlu kısımda mesaj alınmıştır umarım...
Bu mesajdan alıntı yap
Stevie isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Stevie

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 04-06-2009 #6
Tamam kalori görsel olarak bencede başarılı. Peki ya anlatım dilini nasıl buluyorsunuz? Şahsen kitlelere sunulacak bu tür afişlerde, yalnızlık ve benzeri duyguların, tehlikeli ve zararlı olabilecek biçimlerde anlatılmasına karşıyım. Biz grafik tasarımcılar, olmazsa olmaz, başrol oyuncusu 'fikri', malzemelerimiz olan yetenek, zeka, yaratıcı düşünme ve görsel bilgi birikimi ile, insanlığa faydalı olacak yahut işimiz kriterleri içerisinde zararlı olmayacak biçimde aktarmak zorundayız diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(31)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-06-2009 #7
Tamam kalori görsel olarak bencede başarılı. Peki ya anlatım dilini nasıl buluyorsunuz? Şahsen kitlelere sunulacak bu tür afişlerde, yalnızlık ve benzeri duyguların, tehlikeli ve zararlı olabilecek biçimlerde anlatılmasına karşıyım. Biz grafik tasarımcılar, olmazsa olmaz, başrol oyuncusu 'fikri', malzemelerimiz olan yetenek, zeka, yaratıcı düşünme ve görsel bilgi birikimi ile, insanlığa faydalı olacak yahut işimiz kriterleri içerisinde zararlı olmayacak biçimde aktarmak zorundayız diye düşünüyorum.
Bu konuda kesinlikle haklısınız...
Yalnız burda ki gözü rahatsız eder nitelikte değil ki; karikatürize edilmiş...
Gerçek fotoğraflar yada gerçeklik kullanılsaydı itici ve yanlışa sevk edici olabilirdi haklısınız ama burda durum farklı...
Bence çok güzel olmuş...
Yapanın ellerine sağlık
Saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
afacan_4207 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

afacan_4207

Grafiker / Antalya

Alt 08-07-2009 #8
abicim bi kaloriye bu kadar zulm edilirmi ya yazık deilmi garibime Pepsi Max Afişleri: Çok çok yalnız kalori (Türkçe tercümesi biraz garip oldu. Ama...)Pepsi Max Afişleri: Çok çok yalnız kalori (Türkçe tercümesi biraz garip oldu. Ama...)
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
afisleri, ama, biraz, cok, garip, kalori, max, oldu, pepsi, tercumesi, turkce, yalniz, yapa, yapayalniz