petrol ofisi ve ekmek fırını takvimleri

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - petrol ofisi ve ekmek fırını takvimleri Sponsorlu Bağlantılar petrol ofisi ve ekmek fırını takvimleri yorumlarınızı bekliyorum...

serhendi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhendi(37)

Yrd. Grafiker / Trabzon

Alt 01-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yorumlarınızı bekliyorum

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

yubi38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yubi38

Grafiker / Kayseri

Alt 01-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
genel olarak güzel bir çalışma eline sağlık. yanlız petrol ofisi takviminin orta sıradaki resimleri elinde varsa eğer başka resimlerle değiştirebilirsin. yinede çok iyisin
Bu mesajdan alıntı yap
judash isimli Üye şimdilik offline konumundadır

judash

Webmaster / Mersin

Alt 01-12-2007 #3
nacizane fikrim petrolofisli çalışmayı büyük resminin etrafını temizleyip farklı bir arka plana oturturabılırsınız.
ekmek fırını içinde aynı işlem gerçekleşebilinir..
yinede hoş bir çalışma ellerinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
cenkerbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cenkerbey

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2007 #4
benim burda tek gördüğüm özür dileim yanlış anlamanı istemem kırmıı zemin petrolofisi resimleri
ekmekçide buğday fonu fonu dükkan resimleri bence olmamış bunu daha farklı yapabilirdin tabii seninfikrine saygı duyuyorum petrol ofisi fontları çok karışık unuma ki kırmızı üzerinde beyaz yazı sırıtır herzaman ellerine ve emeğine sağlık po logosundaki o ejderhamı ne onu koyup ortaday altına dını yazsaydın dah makbule geçerdi diye düşünüyorum nacizane fikrim
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 01-12-2007 #5
petrol ofisi takviminde tam göbekteki PO logosu bence fazla.Hem yeterince PO var takvimde, hem de üzerindeki yazının okunaklılığını bozuyor.Zemin çok kırmızı ve çok göz alıyor.Daha yumuşak renkler deneyebilirsin bence.Ortadaki yanyana üç resmin fonu neden mavi?Onu da zemine uydursan daha hoş olacak,göze batıyor.Son olarak da "Petrol Ofisi Kalitesiyle" olacak sanırım o yazı,bir yanlışlık var.

Ekmek fırını takviminde ise zemindeki başaklar hiç belli olmuyor.Zaten mağaza ve ekmek resimleri kaplamış tüm takvimi.Resimler biraz yapıştırılmış gibi duruyor takvime.Biraz gölge ve efekt versen çok daha güzel olur...kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
PoPüLeR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PoPüLeR(32)

Grafiker / Diyarbakır

Alt 26-05-2009 #6
güzel çalışma tbrikler okadar olacak gayet normalpetrol ofisi ve ekmek fırını takvimleri
Bu mesajdan alıntı yap
canndostt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

canndostt

Grafiker / Adana

Alt 17-06-2009 #7
Bende farklı açıdan bir noktaya değinmek istiyorum... Petrol Ofisi çalışmanızda, pompa fotoğrafı kullanırsanız, yıkama fotolarından daha şık duracağına inanıyorum. Elinizde yoksa da daha iyi bir çalışma için, pompacı araca benzir koyarken çekilen fotoğraf içaçıcı ve amaca uygun olur diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
takvim