peynir logosu

Logo Tasarımları - peynir logosu Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar yöresel peynir tanıtımı yapıcam.ilk önce bolu mengen peyniri ile başlıcam.buna nasıl bir logo yapılabilir yardımcı olursanız sevinirim.:rolleyes:...

peynir logosu

peynir logosu

Alt 23-03-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar yöresel peynir tanıtımı yapıcam.ilk önce bolu mengen peyniri ile başlıcam.buna nasıl bir logo yapılabilir yardımcı olursanız sevinirim.:rolleyes:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 23-03-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadaşım ilk önce renklerden bahsedelim bence yeşil kesin olacak doğallığı vurgular bide mengen peyniri nasıl bişi hiç görmedimki... bizim bildiğimiz lor sen lor de bak ben ne fikirler yazıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 23-03-2008 #3
bence sitedeki logo paylaşım sitelerine girip peynir yada peynirin ingilizcesini yazıp arama yap zaten sana bir çok örnek çıkar fikir verir onlar sanırım kolay gelsin
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 23-03-2008 #4
arkadaşım ilk önce renklerden bahsedelim bence yeşil kesin olacak doğallığı vurgular bide mengen peyniri nasıl bişi hiç görmedimki... bizim bildiğimiz lor sen lor de bak ben ne fikirler yazıyorum
mengen peyniri tekerlek şeklinde oluyor yeşil kesinlikle olcak ama adına yörük olarak düşündük ve Anadoluyu anlatalım diyoruz logoda
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
peynir, logosu