peynirciye yaptığım tasarım

Afiş Tasarımı - peynirciye yaptığım tasarım ...

iso87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iso87

Grafiker / Çanakkale

Alt 09-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkdaşlar yorumlarınız bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

designerMUSTI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

designerMUSTI

Grafiker / Bolu

Alt 10-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Güzel Görünüyor

Ama alttaki beyaz renkli yazıları logodaki kırmızı tonu kullansaydın daha güzel olurdu bence

Ellerine Sağlık Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-12-2007 #3
peynirler cok istah kabartiyor
Bu mesajdan alıntı yap
XqE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

XqE(28)

Matbaacı / Aydın

Alt 10-12-2007 #4
çalışman biraz basit kaçmış yani o alttaki imallattan satış kısmını daha modern bi görünümde sunabilirsin yapıştırılmış etiket gibi duruyo peynirciye yaptığım tasarım ayrıca peynirden tatlı olmaz peynirciye yaptığım tasarım benim kanaatimce midem kalktı yaa peynirciye yaptığım tasarım kuzu çevirme filan işi alın peynir bozar bizi peynirciye yaptığım tasarım kolay gelsin başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
rekifarg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rekifarg

Özelim Güzelim :)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2007 #5
çalışman biraz basit kaçmış yani o alttaki imallattan satış kısmını daha modern bi görünümde sunabilirsin yapıştırılmış etiket gibi duruyo peynirciye yaptığım tasarım ayrıca peynirden tatlı olmaz peynirciye yaptığım tasarım benim kanaatimce midem kalktı yaa peynirciye yaptığım tasarım kuzu çevirme filan işi alın peynir bozar bizi peynirciye yaptığım tasarım kolay gelsin başarılar...
Höşmerim ve Kemalpaşa tatlılarıda peynirle yapılan tatlılar. Neden ürünü bu şekilde kötülediğinizi anlayamadım.

Tasarımınıza gelince; kenarlara koymuş olduğunuz tatlıyı bence o şekilde değil de biz gibi ürünü daha önce hiç tanımayanlar olarak bence şu porsiyon olarak koymuş olduğunuz resimlerden en azından birini daha büyük koysaydınız daha güzel olurdu gibime geldi.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 10-12-2007 #6
Arkadaşlar ben selma grafik okuyorum bu sitede daha yeniyim tasarımda da yeniyim bana bişeyler öğretebilirmisiniz. Amacım çok iyi bir tasarımcı olmak.Biliyormusunuz ne ailem ne de arkadaşlarım bana destek çıkmıyor şuan kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki bazen okulu dondurup gitmek istiyorum ama yapmıcam hayat bir mücadele ve benimde mücadele etmem gerekir öyle değilmi .
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-12-2007 #7
Arkadaşlar ben selma grafik okuyorum bu sitede daha yeniyim tasarımda da yeniyim bana bişeyler öğretebilirmisiniz. Amacım çok iyi bir tasarımcı olmak.Biliyormusunuz ne ailem ne de arkadaşlarım bana destek çıkmıyor şuan kendimi o kadar yalnız hissediyorum ki bazen okulu dondurup gitmek istiyorum ama yapmıcam hayat bir mücadele ve benimde mücadele etmem gerekir öyle değilmi .
peynirciye yaptığım tasarım Yüzümü güldürecek kadar ve beni mutlu edecek kadar güzel bir yazı bu. Yanlış anlamayın kimsenin sizi desteklememesi değil tebessümüme sebep. Azminiz ve çizdiğiniz yola inancınız beni mutlu eden. Bizler, sizler gibi insanlara bildiklerimizi anlatmak ve öğretmekiçin buradayız. Fakat bir hatırlatma yapmak istiyorum. Mesajınızın yeri burası değildir. Arkadaşın konusunu başka bir konuya döndürmeden hoşgeldiniz diyorum.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 10-12-2007 #8
peynir helvası (höşmerim) Memleketimin Tekirdağın meşhur bir tatlısıdır.
tuzlu peynirden değilsaf tuzsuz peynirden yapılır hoşmerim peyniri özeldir.
ve mükemmel bir lezzettirpeynirciye yaptığım tasarım

çalışmada yazı karakterleri e renkleriyle
oynanmalı diye düşünüyorum.
kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
rekifarg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rekifarg

Özelim Güzelim :)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 10-12-2007 #9
peynir helvası (höşmerim) Memleketimin Tekirdağın meşhur bir tatlısıdır.
tuzlu peynirden değilsaf tuzsuz peynirden yapılır hoşmerim peyniri özeldir.
ve mükemmel bir lezzettirpeynirciye yaptığım tasarım

çalışmada yazı karakterleri e renkleriyle
oynanmalı diye düşünüyorum.
kolay gelsin.
Benim bildiğim Höşmerim balıkesir şehrimize ait bir tatlıdır...

veya Höşmelim, irmik, peynir ve hamur tatlısıdır.
Balıkesir yöresinde daha farklı bir usulle hazırlanan sarı renkli bir tatlıdır.
Efsaneye göre, hoşmerimi ilk defa pişiren kadın kocasına “Hoş mu erim ?” diye sormuş, buradan da bu yemeğin adı Hoşmerim olarak kalmıştır.

Kaynak: Vipikedia
Bu mesajdan alıntı yap
Bahtınur YILDIZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Bahtınur YILDIZ(33)

Grafiker / Tekirdağ

Alt 10-12-2007 #10
Benim bildiğim Höşmerim balıkesir şehrimize ait bir tatlıdır...

veya Höşmelim, [COLOR=#0000ff]irmik, peynir[/COLOR] ve [COLOR=#0000ff]hamur[/COLOR] tatlısıdır.
[COLOR=#0000ff]Balıkesir[/COLOR] yöresinde daha farklı bir usulle hazırlanan sarı renkli bir tatlıdır.
Efsaneye göre, hoşmerimi ilk defa pişiren kadın kocasına “Hoş mu erim ?” diye sormuş, buradan da bu yemeğin adı Hoşmerim olarak kalmıştır.

Kaynak: Vipikedia
yok sizin dediğiniz farklı çeşit..
neyse konuyu dağıtmayın lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
hosmerim balikesir tekirdag, peynirciye yaptigim tasarim