phaeton mu?maxima mı?

Dijital makineler - phaeton mu?maxima mı? Sponsorlu Bağlantılar yeni 1 baskı makinesi almak istiyoruz, hadi bakalım söyleyin ataline nın seiko kafa phaeton numu?optimum un konika kafa maxima sımı?...

phaeton mu?maxima mı?
arkanreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

arkanreklam

Baskıcı / Mersin

phaeton mu?maxima mı?

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

yeni 1 baskı makinesi almak istiyoruz, hadi bakalım söyleyin ataline nın seiko kafa phaeton numu?optimum un konika kafa maxima sımı?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

egevatansever25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

egevatansever25

Grafiker / Samsun

Alt 20-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
valla konikalar cıkalı usun saman oldu ama onların konica servisinde bi arkadasım bana sakın alma dedi cunku seminlerde kesme problemi yasarsın nem sorunucok cincikli bi makina sorunlu yani konica kafa sistemi opturmadı hic ne derelerse yalan bana stabil calısan tek bi konika ghosteremesler

seikoya gelince seiko ilk cıktıgında aslında cok pahalı idi 160 lıgı 65000 euro falan sonra hatta o bi ara signmate drgisine bi numune koymuslardı n10 cm lik bi bira resmi insanlar hayerete dusmustu o zamnalar sadece 128 vardı sonra bu kafaları buuyk ebatlara koydular ama yemedi sindi o phateon denilen makinadan samsunda bi arkadas aldı girgin reklam halil atalinenin sahibinin abisi olan kişinin long color makinalarla kotu izlenimi yusunden samsunda kimse almazdı ondan aslında ilk girgin aldı sindi 2 ay icinde 3 tane daha satıldı secimde durmadan calıstı sindi seiko da bi sorun yok cunku kafaya özel bi termostat takmıslar tıkanma sorununu ise devamlı boya ufleyen bi sistem koymuslar ama fgasla boya harcamıyo ve bu kafaların biseyini farkettim ilk actıgında yavas baskı yaptırcan snra hıslancan bu ne bicim bi makina kafası ise calsıtıkca ısınıcana dahada iyi basıyo semin memin dinlemiyo saatlerce baskı yapabiliyo ama suda bi gercek programları nac dijitalin programı ile aynı farklı marginler kullanıyolar onu asamadılar bence oyle bi makinaya cok gusel bi program yaptırılabilir 20000 dolar 30000 dolar harcıcan gerekirse adobe ye yaptırcan phaeton mu?maxima mı?

usun lafın kıssası pimapen le kapatacan bolme yapacan klimayı alacan nem ve ısı 25 ila 30 arası olcak sabahlara kadar bas 4 pas basmıcaksın cunku bunun 3 pası en iyisi saate en kout 40 metre alırsın
Bu mesajdan alıntı yap
optimumreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

optimumreklam

Eğitimci / İstanbul

Alt 20-04-2009 #3
valla konikalar cıkalı usun saman oldu ama onların konica servisinde bi arkadasım bana sakın alma dedi cunku seminlerde kesme problemi yasarsın nem sorunucok cincikli bi makina sorunlu yani konica kafa sistemi opturmadı hic ne derelerse yalan bana stabil calısan tek bi konika ghosteremesler

Eger istanbula gelirseniz size 200 adet sorunsuz çalışan gösterelim. Yok eger Samsunda görelim isterseniz Özboylan reklama gelin çarşamba günü gösterlim orada size makineyi. Eğer amacınız sadece çamur atmak değil ise. Ne dersiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
janjan41 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

janjan41

Grafiker / Kocaeli

Alt 22-04-2009 #4
seikonunda konikanında baskıları süper hızlarıda kabul edilebilir hızda kullanıcılara bakarsan kaliteleride servisleride iyi

benim merak ettiğim ise boyaları
pheaton 35 pl tam solvent olabilir ama maximanın 14 pl kafaları büyük ihtimal ecosolventtir
eco solventlerin dış mekan dayanımları tam solventlere göre zayıf bu yüzden seikolu pheaton bir adım önde ama konicalı maximada baskı olarak 1 adım önde
Bu mesajdan alıntı yap
optimumreklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

optimumreklam

Eğitimci / İstanbul

Alt 22-04-2009 #5
seikonunda konikanında baskıları süper hızlarıda kabul edilebilir hızda kullanıcılara bakarsan kaliteleride servisleride iyi

benim merak ettiğim ise boyaları
pheaton 35 pl tam solvent olabilir ama maximanın 14 pl kafaları büyük ihtimal ecosolventtir
eco solventlerin dış mekan dayanımları tam solventlere göre zayıf bu yüzden seikolu pheaton bir adım önde ama konicalı maximada baskı olarak 1 adım önde
Madem eco solvent niye 2 yıl solmuyor. Madem ecosolvent niye büyük bütün firmalar Seikoyu değilde Konicayı tercih ediyorlar?
Bu mesajdan alıntı yap
abdullah005 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

abdullah005

Grafiker / Tokat

Alt 22-04-2009 #6
ekosolventler dış mekana ne kadar dayanabiliyor.2 yıl var mı?yoksa daha mı aşağı?
Bu mesajdan alıntı yap
Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 22-04-2009 #7
ekosolventler dış mekana ne kadar dayanabiliyor.2 yıl var mı?yoksa daha mı aşağı?
2 yıl dayanmayabilir... (gölgede başka tabii)
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-04-2009 #8
makinasına göre folyosuna göre kullandığın folyoya gore değişir.Duruduğu yere görede.Bizim yaptığımız baskı 3 ay içinde solduğuda oldu phaeton mu?maxima mı? 5 yıl olup solmayanlada oldu
Bu mesajdan alıntı yap
rockorna isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rockorna(34)

Baskıcı / Çanakkale

Alt 23-04-2009 #9
1 yıldır ataline'den aldığımız phoeton seiko 3,20 kullanıyorum.ve bu makine ile genç odası baskıları yapıyorum.yani full iç mekan baskısı yapıyorum. eğer makinenin ısısı,voltajı vb. gibi ayarları iyi ise gayet mükemmel sonuçlar veriyor.evet problemleride var ama marifetleri kadar değil.tavsiye ederim...
Bu mesajdan alıntı yap
bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 23-04-2009 #10

hocam bugün makinaları müşterilerinde bizzat inceleme fırsatını buldum....
On numara baskı yapıyorlar...Müşterileride bu makinadan memnun.....
Ben şahsen inanamadım....
İç mekan kalitesinde dış mekan baskı yapıyor.....

Kesinlikle baskı kalitesini görmeniz lazım görmeden bu tarz yorumlar yapmanız çok yanlış....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları