Pheaton 3206 seiko düşünüyorum artıları eksileri bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi _?

Dijital makineler - Pheaton 3206 seiko düşünüyorum artıları eksileri bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi _? ...

Pheaton 3206 seiko düşünüyorum artıları eksileri bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi _?
dildare isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dildare

Grafiker / Ankara

ünlem

Alt 28-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

:angel:arkadşlar baskı makinası almak için karar aşamasındayız ama tam olarak ne alsak karar veremedik seiko makinalarda yoğunlaştık challenger 3206 saatçioğlunun makinasını düşünüyoruz ağırlık olarak kullanan bilen yada makina hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkan DERYA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkan DERYA

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 28-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Konica 14 pl düşünürseniz...
İstanbul reklam olarak yardımcı olabiliriz....
Bu mesajdan alıntı yap

dildare

Grafiker / Ankara

Alt 29-10-2011 #3
ikinci el düşünüyoruz ama olabilir fiyatta anlaştıktan sonra Pheaton 3206 seiko düşünüyorum artıları eksileri bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi _?
Bu mesajdan alıntı yap
interdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

interdijital

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-10-2011 #4
Bu mesajdan alıntı yap
interdijital isimli Üye şimdilik offline konumundadır

interdijital

Hiç Biri / İstanbul

Alt 30-10-2011 #5
bu makineyi tavsiye ederim,2.el fiyatına sıfır makina almış olursunuz
Bu mesajdan alıntı yap
sorix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sorix

Grafiker / Kayseri

Alt 30-10-2011 #6
:angel:arkadşlar baskı makinası almak için karar aşamasındayız ama tam olarak ne alsak karar veremedik seiko makinalarda yoğunlaştık challenger 3206 saatçioğlunun makinasını düşünüyoruz ağırlık olarak kullanan bilen yada makina hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.
Bende 320 lik infiniti var 35 pikolitre seiko kafalar ortam şartlarını ayarladıktan sonra baskı gayet iyi seri ve uzun metraj işlerde çok iyi makina küçük yazılarda sorun çıkartıyor bence makina almadan önce teknik servisine ve yedek parça teminine, kafaların ömrü ve kafa fiyatı, boya fiyatı ve metre karedeki boya sarfiyatı göz önünde bulundurun özelliklede teknik servise çok dikkat etmenizi öneririm geneli makinasını satana kadar çok vaatte bulunuyor satınca sizi tanımıyorlar alacagınız makinaya mutlaka baskı yaptırın görmeden almayın
Bu mesajdan alıntı yap

dildare

Grafiker / Ankara

Alt 01-11-2011 #7
haklısın galiba arkadaşım gerçekten zor karar yaa çoğu şeyi hesaplamak lazım anlaşılan
Bu mesajdan alıntı yap
YASQ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

YASQ(38)

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 14-11-2011 #8
Tam istediğiniz gibi Phaeton 3206 ikinci el makinamız elimizde var şu an. Eğer görüşmek isterseniz Enerji Dijital'den Yasin ben. Arayın görüşelim. 0.5.4.1. 8.1.7. 8.3. 3.0.
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 15-11-2011 #9
Seiko sağlamdır, yarı yolda bırakmaz,,, konica kafalar gibi 1 metrede bir temizlenmesi gerekmez... Belki biraz yavaş yada pikolitresi yüksektir, ama sorunsuzdur, dış mekanda düşük pikolitreli makinelere göre daha uzun ömürlüdür... Saatçioğlu güzel bir tercih.
Bu mesajdan alıntı yap