Phillips Afiş Çalışması

Afiş Tasarımı - Phillips Afiş Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Ticari değildir. Ürün hocamızın verdiği değerlerle çizilmiştir. Afişin tasarımı bana ait. başlıkta markayı yanlış yazdım, yöneticiler düzeltirse sevinirim....

Phillips Afiş Çalışması
sharbone isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sharbone

Grafiker / İstanbul

Philips Afiş Çalışması

Alt 28-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Ticari değildir.
Ürün hocamızın verdiği değerlerle çizilmiştir.
Afişin tasarımı bana ait.

Phillips Afiş Çalışması

başlıkta markayı yanlış yazdım, yöneticiler düzeltirse sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

seruvenist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

seruvenist

Grafiker / Konya

Alt 28-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
eğer bunu bir dergi reklamı olarak düşünseydin diyecek lafım olmazdı ama afiş için düşünmüşsün. dolayısıyla yazılar daha okunur olmalı diye düşünüyorum. çünkü görme süresi düşük olduğu için çok az kişi yazıları inceler. renkler ve çalışma estetik olarak güzel eline sağlık
Bu mesajdan alıntı yap

sharbone

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2007 #3
eğer bunu bir dergi reklamı olarak düşünseydin diyecek lafım olmazdı ama afiş için düşünmüşsün. dolayısıyla yazılar daha okunur olmalı diye düşünüyorum. çünkü görme süresi düşük olduğu için çok az kişi yazıları inceler. renkler ve çalışma estetik olarak güzel eline sağlık
afiş derken genel bir terim olarak kullanmıştım aslında, yanlış bir kullanım oldu belki de.

herhangi bir reklam alanına özel olarak çalışmamıştık aslında, hatta yaptıktan sonra da eleştirileri dergi reklamları üzerinden yapmıştık sınıfta Phillips Afiş Çalışması

teşekkürler yorumunuz için.
Bu mesajdan alıntı yap
Countryman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Countryman(33)

Grafiker / İzmir

Alt 28-12-2007 #4
yazıları kullanma biçimin değilde bence punto olarak çok küçük tutmuşsun. ama etkliyici olmuş. Ancak şu varki bence çalışmandaki en önemli unsur, mp3 playerın çizimi belliki sana ait. Tasarım olarak iyi düşünmüşsün. Klasik 4 köşe bir stil yaratmamışsın.Keşke piyasada da bu tarz ürünler olsa.Ama çok ayrıntısız yapmışsın.O düğmelerin hangisi ne işe yarıyor?? Dümdüz gri bir zemin kullanmak aşırı sadelik getirmiş. Daha hacimli bi şey olması al benisini kesinlikle arttırır. Aletin ekranı nada ekran olduğunu belli edecek ışık oyunlarını eklememişsin. Son olarak gövdeye ve kabloya ışığın vurduğu yönü tekrar bi gözden geçir. Terslik var. Philips markasınıda üründe uygun bir yere oturtmalısın. Eğer imkanın varsa tüm bunları tekrar bi elden geçir. Eminki yüksek not alıcaksın Phillips Afiş Çalışması Bu ayrıntıları söylüyorum, yanlış anlama.Yaptığın iş beni gerçekten heyecanlandırdı. Tamamen 0 dan yaratılmış bir çalışma ağzımın suyunu akıtır. Ve sende de bellki bu tarz bir çalışma yapacak potansiyel var. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap

sharbone

Grafiker / İstanbul

Alt 28-12-2007 #5
@Countyman
Ürün hocamızın verdiği değerlerle çizilmiştir. demiştim Phillips Afiş Çalışması ürün tasarımı hocamıza ait yani. küçük butonlar equalizer için olabilir (:

detaylı ve güzel bir yorum olmuş, ama dediğim gibi benim işim ürünün dışında kalan kısmıydı Phillips Afiş Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
aysgl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aysgl

Grafiker / Ankara

Alt 28-12-2007 #6
bi kaç renk daha kullanabilirdin bence turuncu vs. çok mavi olmuş ama ellerine sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap
grafikersin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikersin

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 29-12-2007 #7
beğendim, elinize sağlık güzel olmuş Phillips Afiş Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
phillips afis calismasi, phillips afis, phillips