Phoshop, freehand, illustrator, indesing grafikerler alınacaktır

Sonuçlanan İlanlar - Phoshop, freehand, illustrator, indesing grafikerler alınacaktır Sponsorlu Bağlantılar Phoshop-freehand-ıllustrator-indesing Bu Programlardan en az ikisine hakim grafikerler alınacaktır.BURSA *********...

the9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the9

Grafiker / Bursa

Alt 10-11-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Phoshop-freehand-ıllustrator-indesing Bu Programlardan en az ikisine hakim grafikerler alınacaktır.BURSA *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-11-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları Phoshop, freehand, illustrator, indesing grafikerler alınacaktır veya Phoshop, freehand, illustrator, indesing grafikerler alınacaktırsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

author isimli Üye şimdilik offline konumundadır

author

Hiç Biri / İstanbul

Alt 10-11-2010 #3
Maşallah! Dört programdan üçünün ismi yanlış yazılmış.
yazarcizer isimli Üye şuanda  online konumundadır

yazarcizer

Grafiker / Kocaeli

azap0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

azap0

Yrd. Grafiker / Bursa

Alt 12-11-2010 #5
Phoshop-freehand-ıllustrator-indesing Bu Programlardan en az ikisine hakim grafikerler alınacaktır.BURSA *********

Konu güncel mi acaba? stajyer öğrenciyim ps ve freehand biliyorum
belgin.m isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belgin.m

Grafiker / Bursa

Alt 24-11-2010 #6
merhaba
Yeriniz nerede ve telefon numarasını verebilirmisiniz.