Phostopda Template Hazırlama Soru ?

Photoshop Dersleri - Phostopda Template Hazırlama Soru ? ...

maxihell isimli Üye şimdilik offline konumundadır

maxihell

Öğrenci (Grafik) / Eskişehir

Alt 28-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar

Şimdi forumu gezerken phostopda template hazırlama diye bir seçenek gördüm Güzel anlatım olmuş

Arkadaş şu şekilde bir template hazırlamış

Templateyi hazırlamış ve içerisini phostop da Doldurmuş

Bunu html olarak kaydedersek phostopda yazılar bile resim olarak gözükür.. ?

Yazı olarak nasıl yapıyorlar yani normal html de düzenliyebilecegimiz yazı şeklinde çıkarabilirmiyiz ? phostop da

Umarım anlatabilmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

kerrigan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kerrigan

Hiç Biri / Muğla

Alt 29-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshopta hazırladığın şablonu keserken yazıların geldiği kısımları gözönünde bulundur ve o kısımları bütün halinde kes, yani dreamweavera atınca yazıların geleceği kısımlar tek tek bütün halde tablo olsunlar.

Hazırladığın site dreamweaverda açınca tablolar halinde çıkacaktır. Yazı yazacağın kısımdaki tabloların içindeki resimleri sil (tablonun içindeki resme tıkla ve delete'e bas). Resimden boşalan kısma yazını yazabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap
Okaaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Okaaan

Hiç Biri / Ankara

Alt 02-02-2010 #3
Photoshopta hazırladığın şablonu keserken yazıların geldiği kısımları gözönünde bulundur ve o kısımları bütün halinde kes, yani dreamweavera atınca yazıların geleceği kısımlar tek tek bütün halde tablo olsunlar.

Hazırladığın site dreamweaverda açınca tablolar halinde çıkacaktır. Yazı yazacağın kısımdaki tabloların içindeki resimleri sil (tablonun içindeki resme tıkla ve delete'e bas). Resimden boşalan kısma yazını yazabilirsin.
Arkadaş Tşk etmemiş ama Ben teşekkür ederim Phostopda Template Hazırlama Soru ?
Bu mesajdan alıntı yap