Photo Screensaver Maker

Yazılım Rehberi - Photo Screensaver Maker Sponsorlu Bağlantılar [FONT=Georgia][COLOR=red]RESİMLİ ANLATIM[/COLOR] [/FONT] [FONT=Georgia]Bu programla ekran koruyucunuzu uygulama biçiminde oluşturabilirsiniz. Yani .exe olarak ve oluşturduğunuz bu exe dosyasına isiminizi yazabilirsiniz. Program basit hepinize kolay gelsin.[/FONT] [FONT=Georgia] [/FONT] [FONT=Georgia]PROGRAMI ...

Photo Screensaver Maker

Photo Screensaver Maker

Alt 24-01-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[FONT=Georgia][COLOR=red]RESİMLİ ANLATIM[/COLOR] [/FONT]

[FONT=Georgia]Bu programla ekran koruyucunuzu uygulama biçiminde oluşturabilirsiniz.
Yani .exe olarak ve oluşturduğunuz bu exe dosyasına isiminizi yazabilirsiniz.
Program basit hepinize kolay gelsin.[/FONT]

[FONT=Georgia]Photo Screensaver Maker[/FONT]

[FONT=Georgia]PROGRAMI açtığınızda karşınıza gelen pencereden soldaki picture seçerek ekran koruyucusunda olmasını istediğimiz resimleri ekleriz.
Resim eklemek için ise sağdaki + işaretine basarak ekleriz[/FONT]

[FONT=Georgia]

Photo Screensaver Maker
[/FONT]

[FONT=Georgia]Ekran koruyucunuza effect eklemek için effects kısmına giriyoruz.Burada yazılı olanalar effect çeşitleri olup tik konulmuş olan effectler sırasıyla ekran koruyucunuzu effect verecektir[/FONT]

[FONT=Georgia]Bu general kısmından yapacağınız ekran koruyucu suna (exe) isminizi emailinizi ekleyebilirsiniz.[/FONT]

[FONT=Georgia]Ekran koruyucunuza müzik eklemek istiyorsanız yine soldaki menüden music seçiyoruz.
Çalmasını istediğiniz müziği de soldaki + işaretinden ekleyebilirsiniz.[/FONT]

[FONT=Georgia]Ekran koruyucunuz hazır olduğunda make SCR e basarak exe dosyasını oluşturursunuz.eğer ekran koruyucunuzu ön izlemek isterseniz prewiev a basın .[/FONT]
[FONT=Georgia]Hepsi bu kadar daha sonra oluşturduğunuz dosyaya giderek onu kurabilirsiniz.[/FONT]

[FONT=Georgia]Çift tıkladığınızda gelen bu pencereden install diyerek ve ardından gelen pencerelerde tamamı tıklayarak ekran koruyucunuzu bilgisayarınıza yuklebilirsiniz.[/FONT]

[COLOR=Blue]
Download: Photo Screensaver Maker
[/COLOR]

Alıntıdır...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
photo, screensaver, maker