Photo Shopla İlk Calişmalarim....

Serbest Çalışmalar - Photo Shopla İlk Calişmalarim.... Sponsorlu Bağlantılar Yorumlarinizi ßekliyorum Arkadaşlar....

Kartalim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kartalim(29)

Webmaster / Gaziantep

Alt 15-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Yorumlarinizi ßekliyorum Arkadaşlar.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

_WeSSeLaM_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

_WeSSeLaM_

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 15-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben inanmıyorum böyle ilk çalışmalrım diyenlere senin ilk çalışmaların bunlarmı?ne yani çokmu yeteneklisin kim bilir kaç ay kaç sene sonra çıktı bunlar
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 15-01-2009 #3
Kartalim, konu açmadan önce [COLOR="Red"]forum kuralları [/COLOR]okumalısınız... açmış olduğunuz başlık forum kurallara aykrı.... bizim tarafımızdan başlık düzenleyecek

28-) Açmış olduğunuz konu, içeriğini ve sorununuzu kısaca anlatmayan "yardım", "lütfen yardım" "işte benim logom" "yeni yaptığım kartvizit" vb… genel anlam taşıyan başlıklarla konu açmak yasaktır.

_WeSSeLaM_ , sizin bu tepki ben anlamadım... her kişi her üye forum kurallara uygun konu açıp tasarımları yayınlayabilir (ilk olsa, kaç sene önce yapılmış olsa çalışmalar bile)... lütfen konu ilgili yorumlarınız yapın...

saygılar
Bu mesajdan alıntı yap
btbf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

btbf(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 16-01-2009 #4
kesinlikle ilk çalışman deyil ,belki senin bile deyil....... (ctrl+c ctrl+v) senin çalışman olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-01-2009 #5
basit çalşmalar ama yeni başladıysan iyi tabi.dekube ıslemı yapmıssın ama dekube yaptıgın kısılıkle arka fonun renk butunlugunu ayarlaman gerek bu sekılde daha gercekcı daha butunlesmıs gozukebılır.renklerle daha cok oynamaya calıs
Bu mesajdan alıntı yap
Kartalim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Kartalim(29)

Webmaster / Gaziantep

Alt 16-01-2009 #6
basit çalşmalar ama yeni başladıysan iyi tabi.dekube ıslemı yapmıssın ama dekube yaptıgın kısılıkle arka fonun renk butunlugunu ayarlaman gerek bu sekılde daha gercekcı daha butunlesmıs gozukebılır.renklerle daha cok oynamaya calıs
tşk ederim sonunda bana inan biri cikti... tşkler burcuceylan yorumun icin

diger arkadaşlarim
neden ßöyle düşündügünüzü anlayamadim ama ister inanin ister inanmayin bunlar benim ilk calişmam. bunlar hem göründügü kadar cok zor degil bunu ilk okul cocukları bile bir görüşte yapa bilir Anlatim güzel olursa.. yorumlarinizida yazsaydiniz daha makmule gecerdi. yinede herkese tşkler.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-01-2009 #7
bence boyle ıthamlarda bulunmak yanlıs sen yapmadın oyle degıl kendısının yapıp yapmadıgını sormamıs.belkı profesyonel anlamda ılk calısmalarıdır.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 16-01-2009 #8
rica ederım sen bunları umursama calısmaya devam Photo Shopla İlk Calişmalarim....D
Bu mesajdan alıntı yap
S40 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

S40(28)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 16-01-2009 #9
son 2 si ilk çalışma gibi durmuyo
diğerleri çok dandik olmuş Photo Shopla İlk Calişmalarim....
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 16-01-2009 #10
kesinlikle ilk çalışman deyil ,belki senin bile deyil....... (ctrl+c ctrl+v) senin çalışman olabilir
Türkçemizi Düzgün kullanılım: deyil - değil

CTRL + C CTRL + V söyediğiniz ne demek istediniz? Röferens kullanarak %100 aynısı yapılması bile ilk çalışmalar için gayet başarılı,o da bir emek..

son 2 si ilk çalışma gibi durmuyo
diğerleri çok dandik olmuş Photo Shopla İlk Calişmalarim....
Yapmış oldudğunuz yorum neden bu kadar agresiv? Dandik demişsiniz ne anlatmak istediniz... Ayrıca arkadaşımız bildirdi ''İlk çalışmalarım'' bunun için arkadaşımıza yardım etmek amacı ile hatalar nerede, daha iyi (dandik olmayan) olması için ne yapmalı yardım etmelisiniz....
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
calismalarim, ilk, photo, shopla