Photoprint Rip_Print özelliğini nasıl kullanabilirim.

Dijital makineler - Photoprint Rip_Print özelliğini nasıl kullanabilirim. Sponsorlu Bağlantılar Photoprint programında file menüsünde rip_print diye bir bölüm var tahmin ediyorum bu bölüm bir yandan riplerken bir yandan da baskıya veriyor. Benim makinem lyric photoprint programıda makinayla birlikte ...

bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 27-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoprint programında file menüsünde rip_print diye bir bölüm var tahmin ediyorum bu bölüm bir yandan riplerken bir yandan da baskıya veriyor.

Benim makinem lyric photoprint programıda makinayla birlikte gelmiş.
Herhangi bir çalışmada rip_print'e tıkladığım zaman
Connection to production manager timeout hatası veriyor.

Bu programda makinam için nasıl bir ayar yapmalıyım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Alt 31-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
senin istediğin riplerken hemde printlesin mi istiyorsun eğer bunu istiyorsan edit bölümüne girip ordan açılan sayfanın alt kısımlarında print while riping özelliği var bunu tıkla liyu print diye bir program kullanıyormusun ?? eğer kullanıyorsan photo printden direk gönderemezsin
Bu mesajdan alıntı yap
bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 01-09-2008 #3
liyuprint kullanıyorum..
Verdiğin bilgi için çok teşekkür ederim....
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
kullanabilirim, nasıl, photoprint, ripprint, özelliğini