Photoshop 3B Problemi

Photoshop - Photoshop 3B Problemi ...

Photoshop 3B Problemi
mcrover isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcrover

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Dosya23

Photoshop 3B Problemi

Alt 11-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Burada da göreceğiniz gibi bilgisayarım Ps'nin 3B özelliklerini kaldırıyor. Dün pek çok kez hem ekran driverini silip yeniden yükledim hemde Ps'yi tekrar silip yükledim, güncelledim. Ama sadece sorunlarım yer değiştirdi. İlk başta tüm özellikler kullanılabilirdi ama sadece 3D özelliğini kullanamıyordum. Aşağıdaki resim çıkıyordu.

Photoshop 3B Problemi

Daha sonraki güncellememde Grafik özellikleri kutucuğu gri haldeydi ve kutucuk seçilemiyodu. Bir dahaki denememde ise sadece OpenCl kutusu seçilemez oldu. Photoshop 3B Problemi
İnternetten araştırdığımda sadece ingilizce kaynaklar var onlarda İngilizcem az olduğundan Translate ile zor okunuyor. Lütfen yardımcı olun, gerçekten çok kötüyüm.. Photoshop 3B Problemi

Edit: Birkaç kaynak buldum ama İngilizcem olmadığından anlayamadım, bunlar işime yarar mı? : OpenCL-1 OpenCL-2
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

mcrover isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mcrover

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 12-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sorunu çözdüm. Cevaplar bu linkte.. Photoshop 3B Problemi
Bu mesajdan alıntı yap