Photoshop 3D Mağduru

Photoshop - Photoshop 3D Mağduru Sponsorlu Bağlantılar Merhaba Photoshopta çok iyi değilim . bu yüzden logoya 3D efekti vermek için internetten videolara bakarak bişeyler yapmak istedim . anck birden fazla izlediğim videolarda karıştırma seçenekleri içinde ...

Photoshop 3D Mağduru
ozbtmn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozbtmn(24)

Grafiker / Konya

Photoshop 3D Mağduru

Alt 29-04-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Photoshopta çok iyi değilim . bu yüzden logoya 3D efekti vermek için internetten videolara bakarak bişeyler yapmak istedim . anck birden fazla izlediğim videolarda karıştırma seçenekleri içinde 3D efekti hakkında seçenek çıkıyor . ben bulamadım halledemedim yardımcı olabilir misiniz ?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

agit77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

agit77(38)

Hiç Biri / İstanbul

Alt 29-04-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba Photoshopta çok iyi değilim . bu yüzden logoya 3D efekti vermek için internetten videolara bakarak bişeyler yapmak istedim . anck birden fazla izlediğim videolarda karıştırma seçenekleri içinde 3D efekti hakkında seçenek çıkıyor . ben bulamadım halledemedim yardımcı olabilir misiniz ?
Merhaba
Photoshop un plugin eklentisi olarak kurulan
Eye Candy programı ile bir çok efekt yapılabilir. yapmak istediğiniz bu şekil ise

video görüntüsü