photoshop, acil yardım ederseniz sevinirim !!!

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - photoshop, acil yardım ederseniz sevinirim !!! Sponsorlu Bağlantılar photoshop cs3 yüklüydü bilgisayarıma tüm bileşenleri ile beraber.gayet de sorunsuz bir şekilde hepsini kullanabiliyordum.fakat daha sonra açılmamaya başladı açmaya başladığım zaman şu şekilde licensing for this produck has ...

selimselimoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimselimoglu

Öğrenci (Diğer) / Edirne

ünlem

Alt 01-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshop cs3 yüklüydü bilgisayarıma tüm bileşenleri ile beraber.gayet de sorunsuz bir şekilde hepsini kullanabiliyordum.fakat daha sonra açılmamaya başladı açmaya başladığım zaman şu şekilde licensing for this produck has stopped working bir uyarı mesajı veriyor.

bu sorun hakkında internette birkaç bir şey araştırdım söylenenlerin bazılarını uyguladım fakat işe yaramadı.

en son çare olarak bilgisayara format attım.fakat programı tekrar kurmaya çalıştığımda ise bileşenlerin tümünü kurmuyor.bir iki tane bileşeni kurup bitiriyor.

umarım sorunu açık bir şekilde anlatabildim. yardımınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 02-03-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
lisanssız kullandığınız programdan kaynaklana sorun ayrıca forumumzda bu tarz yardım istemek problem çözümü üretmek vb tarzı yardımlar yasaktır

Warez-crack-serial- ücretli program:

forum kuralları mutlaka okuyunuz

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Tüm ticari kaygı güden mesajlar, crack, warez, hack konuları ve sitelerinin tanıtımının yapılması yasaktır. Türkçe ve yabancı sitelerin şifrelerini, özel bilgilerini dağıtmak ve Türkçe program veya yabancı programların crack/seriallerini dağıtmak ve istemek kesinlikle yasaktır. Forumumuzda her tür mp3 ve ses dosyası Türkçe veya İngilizce ( diğer diller ve sözsüz müzik eserleri )yayınlanması yasaktır.
Bu mesajdan alıntı yap