Photoshop Action Özelliğini kullanabilen Tasarımcılara Part-time İş imkanı - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Photoshop Action Özelliğini kullanabilen Tasarımcılara Part-time İş imkanı - Türkiye Geneli ...

Photoshop Action Özelliğini kullanabilen Tasarımcılara Part-time İş imkanı - Türkiye Geneli
ugur34maris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugur34maris

Baskıcı / İstanbul

Alt 24-10-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop Action Özelliğini kullanabilen Tasarımcılara Part-time İş imkanı

Program/Seviye: Photoshop/orta-İleri

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bizim elimizde 700 civarı resim mevcut. Şuan için bu çalışmada sizden fiyat istemekteyim. Fiyatta ve çalışmanızdan memnun kalırsak part-time işlerimizi size yönlendirebiliriz.

Şuan elimizde bulunan 700 tasarımı her telefon modeline 3 değişik şablonda uygulamanızı istiyoruz. buda telefon başı 2.100 jpg yapar.

yaklaşık şuan için 30 telefon modelimiz var. Buda toplamda 63.000 civarı JPG eder. Çalışmanızda action kullanıcağınız için adet yüksek olsada iş yükünün çok olmayacağı düşüncesindeyim.

Aşağıda vermiş olduğum örnek gibi şablonların içerisine yerleştirecek ve jpglerini tarafımıza gönderirseniz yapmış olduğunuz örnekler baz alınarak çalışma yapıp yapmayacağımıza karar vereceğiz
.
Fiyat teklifinizi bekliyorum.

Photoshop Action Özelliğini kullanabilen Tasarımcılara Part-time İş imkanı - Türkiye GeneliPhotoshop Action Özelliğini kullanabilen Tasarımcılara Part-time İş imkanı - Türkiye Geneli
Photoshop Action Özelliğini kullanabilen Tasarımcılara Part-time İş imkanı - Türkiye GeneliPhotoshop Action Özelliğini kullanabilen Tasarımcılara Part-time İş imkanı - Türkiye Geneli

E-posta: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 24-10-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Photoshop Action Özelliğini kullanabilen Tasarımcılara Part-time İş imkanı - Türkiye GeneliPhotoshop Action Özelliğini kullanabilen Tasarımcılara Part-time İş imkanı - Türkiye GeneliPhotoshop Action Özelliğini kullanabilen Tasarımcılara Part-time İş imkanı - Türkiye GeneliPhotoshop Action Özelliğini kullanabilen Tasarımcılara Part-time İş imkanı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Faruk Uzun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Faruk Uzun

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 24-10-2014 #3
3 değişik şablon olayını biraz açarmısınız ?
ugur34maris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ugur34maris

Baskıcı / İstanbul

Faruk Uzun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Faruk Uzun

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 25-10-2014 #5
Süre zarfı nedir ?
Fiyatim: 1.500 tl
CTRL_z isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CTRL_z

Grafiker / İstanbul

Alt 01-11-2014 #6
zamanı da belirtirmisinz?
twierten isimli Üye şimdilik offline konumundadır

twierten

Grafiker / Antalya

Alt 01-11-2014 #7
bütün gün pc başındayım saat sabah 10:00'dan gece 01:30'a kadar fiyat:750 işi çok çabuk teslim edebilirim size daha önce mesaj atmıştım geri dönüş olmadı bu yüzden sizden mail bekliyorum e-posta adresim: *********