Photoshop araç çubuklarını özelleştirmek

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop araç çubuklarını özelleştirmek ...

esrag11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esrag11

Eğitimci / İstanbul

Alt 25-09-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar,
Photoshop menülerini özelleştir seçeneğine girdiğimde > Düzen > Menüler şeklinde açılan pencerede resimde olduğu gibi seçenekler çok 63 tane örneğin Düzen menüsü içinde var, ancak standartta 32 tanesi ekranda görüntüleniyor. Hepsini görüntülemeyi nasıl yaparım, yardımcı olursanız sevinirim..

Teşekkürler

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-09-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Aslında hepsi düzen menüsünde mevcut, örneğin transformun yanındaki ok bu başlığın alt menüsü olduğunu gösterir. Netice olarak olmadığını sandığın seçeneklerin hepsi mevcuttur."yok" ibaresine tıklayarak renk verdiğinde bunu daha net görebilirsin. Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
esrag11 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

esrag11

Eğitimci / İstanbul

Alt 25-09-2010 #3
Teşekkürler, söylediğiniz gibi buldum. Şöyle diyebilir miyiz? Photoshop ta menülere eklenmemiş bir komut yada gizlenmiş sonradan açılabilen bir seçenek yok, doğru mudur? Office programlarını kullanırken seçeneklerinden menülerde yada araç çubuklarında olmayanları ekleyebiliyordum ve daha neler yapabilirizi öğreniyordum. Fakat photoshop için bu geçerli değil herşey menülerde aktif geliyor demekki...
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 25-09-2010 #4
Menülere ekleme yapılmıyor fakat ayar yapılarak sonradan açılan bazı ayrıntılar var örneğin cetveli açmak veya gridleri etkin hale getirmek bunlardan bazıları, bunun dışında konuyla bağlantılı olarak window bölümünden ekranında görünmeyen (kazayla kapanmış olabilir) pencereleri aktif hale getirebilirsin. Photoshop araç çubuklarını özelleştirmek
Bu mesajdan alıntı yap