Photoshop ayarlarından anlayan bakabilir mi ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop ayarlarından anlayan bakabilir mi ? Sponsorlu Bağlantılar Photoshop kullandığım zaman resim atınca böyle oluyor, tek bir pencerede olması gerekirken böyle sekme sekme gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim ? :crying:...

Diabolsky isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Diabolsky

Öğrenci (Diğer) / Samsun

ünlem

Alt 06-09-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop kullandığım zaman resim atınca böyle oluyor, tek bir pencerede olması gerekirken böyle sekme sekme gözüküyor bunu nasıl düzeltebilirim ? :crying:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 06-09-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
o photoshoptan değil işletim sisteminden olmasın...Photoshop ayarlarından anlayan bakabilir mi ? Tam ekran yaparsan bir resmi öyle bir sorunla karşılaşacağını sanmıyorum, fotoları pencere halinde yaparsan öyle olur bence.
Bu mesajdan alıntı yap

Diabolsky

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 06-09-2011 #3
hayır arkadaşım alakası yok normalde böyle değildi, photoshopun üstüne gelince ana pencereyi gösteriyordu sadece öyle resimleri tek tek göstermiyordu resim photoshopun içinde değil ayrı bir pencere olarak çıkıyor

tam ekran yapınca photoshopun içinde de büyümüyor yine ayrı bir pencere olarak gözüküyor

bilen biri cevaplasın lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
cagriktk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cagriktk

Grafiker / İstanbul

Alt 06-09-2011 #4
f tusunu dene olcakmi bakalim
Bu mesajdan alıntı yap

Diabolsky

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 06-09-2011 #5
f tusu tam ekran yapıyor ama birde şey var bir resmi alta alınca resim kayboluyor normalde küçük sekme şeklinde kenara giderdi(kayboluyor ama görev çubuğunda sekme olarak gözüküyor ordan tekrar açılabiliyor) ve en üsttte belirttiğim gibi tek photohop simgesi olmalı resimleri sekme sekme göstermemesi lazım bunlarıda halledebilirsem çok iyi olacak
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 06-09-2011 #6
Photoshopu çalıştırırken ctrl + alt + shift aynı anda basılırsa program başlamadan önce açılan karşınız bir pencere açılır YES tuşuna basarsak Photoshop'a reset atılır
Bu mesajdan alıntı yap

Diabolsky

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 06-09-2011 #7
Onuda denedim olmadı, şimdi tekrar yüklüyorum inş. düzelir.
Bu mesajdan alıntı yap

Diabolsky

Öğrenci (Diğer) / Samsun

Alt 06-09-2011 #8
Yeniden yükledim ama hala düzelmedi, yapacak birşey yok herhalde böyle kullanacağım artık.
Bu mesajdan alıntı yap