Photoshop başlangıç (yardım)

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop başlangıç (yardım) ...

erdoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdoz

Hiç Biri / İzmir

Alt 25-03-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merhaba,
Grafikerlik ve modelleme üzerine kendimi geliştirmeyi düşünüyorum. İlk olarak grafikerlik üzerinde yoğunlaşacağım için yaşadığım bölgedeki kursları araştırdım ve yaz döneminde yazılmayı düşünüyorum.
Onun haricinde evde kendim öğrenmek için başlangıç seviyesinde hangi çalışma kitabını veya kitaplarını önerebilirsiniz.
İncelediğim kadarıyla birçok yayınevinin photoshop eğitim kitabı var fakat bunlardan hangisinin anlatımı başlangıç seviyesi için daha iyidir ve konulara daha hakimdir bilemiyorum. Eğer sizin tavsiye edebileceğiniz yayınevlerinin kitapları olursa memnun olurum. Ayrıca hazır başlamışken indesign, illustrator ve freehand eğitimi içinde yayınlar almam iyi olur mu.?
Yardımlar için şimdiden çok teşekkür ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

erdoz

Hiç Biri / İzmir

Alt 08-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
4,5 ay olmuş başlığı açalı. Yardımlarınız için çok teşekkürler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bu mesajdan alıntı yap
denizcem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

denizcem

Grafiker / İzmir

Alt 08-08-2011 #3
4,5 ay olmuş başlığı açalı. Yardımlarınız için çok teşekkürler !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Haklısın, hatta yaz dönemi dediğin süreç te bitti bitecek.

Sitemizde konu ile ilgiil bir çok ders ve eğitim setleri var. Onlardan faydalanabilirsin. Eğitim ve programam hakimiyet süreci uzun. Sonuçta hepimiz burada birbirimizin tecrübelerinden faydalanıyoruz.

burada verilen derslere, sorulara verilen cevaplarla pratik olarak ilerleyebilirsin. Ama dediğim gibi süreç uzun.
Bu mesajdan alıntı yap
Mothermonster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mothermonster

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 11-08-2011 #4
Canim, kurslara verecegin paraya inan bana degmez. Ben de zamanin da baya para bayildim, yapilan tek sey, ekrandan yaptiklarini takip etmen. Eger yeterli duzeyde ingilizcen varsa, Lynda.com'a uye ol. Aylik 40 lira ve binlerce programin binlerce tutorial'i var. Cinema 4D den Adobe'nin tum programlarini o tutoriallardan ogrenince lynda'yi onermeye basladim herkese. Umarim isine yarar.
Bu mesajdan alıntı yap

erdoz

Hiç Biri / İzmir

Alt 22-08-2011 #5
Önerileriniz için çok teşekkürler arkadaşlar. Kursa yazılmış bulundum bir kere Photoshop başlangıç (yardım)
En azından biraz temel olur. Evde daha çok yoğunlaşıyorum programlar üzerine.
Saygılar.
Bu mesajdan alıntı yap