Photoshop Başlıycam Yardımcı Olabilirsimisiniz ?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop Başlıycam Yardımcı Olabilirsimisiniz ? ...

draqonft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

draqonft

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-04-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sa millet.
Ben web tasarımı tapmak istiyorum.Bunun içinde ilk olarak photoshop öğrenip daha sonrada yazılım öğrenmeyi planlıyorum.Resim yapabilcek çok yaratıcı bi kişilik görmüyorum kendimde .).Başlamak için önerilerinizi bekliyorum.Türkçe yama vs varmı veya direk ingilizce olarak mı öğrenmeliyim kendime göre arşiv filan yapmam gerekiyomu yardımlarınızı bekliyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Mehmet M isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mehmet M

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-04-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ingilizce olarak kullansan daha iyi olur kendine arşiv yapabilirsin tabi çalışmalarım diye hatta ögrendigin bir şeyi bilgisayarda videosunu çekip arşivine koyabilirsin unuttukça ordan bakarsın
Bu mesajdan alıntı yap
Nogitsune isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nogitsune

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 14-04-2014 #3
Bencede İngilizce kullanmanı tavsiye ederim he bide TR yama varmı demişsin, zaten photoshop'ta türkçe seçeneği mevcut , söyliyim dedim...
Bu mesajdan alıntı yap
Esra Tuncer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Esra Tuncer

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 14-04-2014 #4
Ben ilk öğrenmek istediğimde bilgisayarıma Türkçe indirmiştim. Sonra filter'da bir şeyler öğrenmek isteyince netten aktım her şeyin İngilizce olduğunu görünce sildim İngilizce yükledim. En avantajlısıdır.

(Hatta bi ara bilgisayarıma format attırdım tekrar Photoshop yükleyince Türkçe çıkmıştı delirmiştim Photoshop Başlıycam Yardımcı Olabilirsimisiniz ? Photoshop Başlıycam Yardımcı Olabilirsimisiniz ? )
Bu mesajdan alıntı yap