Photoshop bilen eleman - Bursa

Sonuçlanan İlanlar - Photoshop bilen eleman - Bursa Sponsorlu Bağlantılar Photoshop bilen eleman Şehir: Bursa Cinsiyet: Bay/Bayan Program/Seviye: Photoshop --- iyi Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time) Askerlik Durumu: Önemli Değil Medeni Hali: Önemli Değil İşle ilgili açıklama: ...

ilyasboren2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilyasboren2

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 03-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop bilen eleman

Program/Seviye: Photoshop --- iyi

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Bursa Beşevler'de bulunan stüdyomuza photoshop bilen eleman alınacaktır. Fotoğraf çekiminde tecrübeli olanlar tercihimizdir. Ücret karşılıklı görüşmeyle belirlenecektir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Photoshop bilen eleman - BursaPhotoshop bilen eleman - BursaPhotoshop bilen eleman - BursaPhotoshop bilen eleman - Bursa

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

PacMan16 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

PacMan16

Öğrenci (Grafik) / Bursa

Alt 07-10-2015 #3
e-mail adresinize cv'imi gönderdim yazdığınız iş ile ilgileniyorum.iyi günler..
keshis isimli Üye şimdilik offline konumundadır

keshis

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 21-10-2015 #4
merhaba ;
siteye yeni üye oldum mesajınızı gördüm. 2008 den beri nikon d90 ile kendimce çekim yapıyorum ve photoshop bilgim var. hem foto hem de photoshop olarak değerlendirebileceğimiz konular varsa konuşabiliriz. yalnız ek iş olarak düşünüyorum. hali hazırda şu an çalışıyorum
ilyasboren2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ilyasboren2

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 31-10-2015 #5
Güncel ilan...