Photoshop bilgim var ancak...

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Photoshop bilgim var ancak... Sponsorlu Bağlantılar Merhaba grafikerler.net üyeleri. Ben ali. Öncelikle, eğer konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Benim Photoshop bilgim orta düzeyde. Hatta orta düzeyden biraz daha fazla diyebiliriz. Photoshop bilmeme rağmen ...

kalemist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kalemist

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Alt 28-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba grafikerler.net üyeleri. Ben ali. Öncelikle, eğer konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

Benim Photoshop bilgim orta düzeyde. Hatta orta düzeyden biraz daha fazla diyebiliriz.

Photoshop bilmeme rağmen güzel tasarımlar çıkaramıyorum. Gerek arayüz çizimlerinde, gerek kartvizit tasarımlarında, gerekse afiş tasarımlarında...

Bunun sebebini size sormak istedim. Photoshop bilmeme rağmen başarısız olmamın sebebi sizce nedir?

Abilerim ablalarım sorunumu çözmek için desteklerinizi bekliyorum... Şimdiden teşekkür ederim Photoshop bilgim var ancak...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sss.ibel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sss.ibel(26)

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 01-07-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
öncelikle malesef konunu yanlış yere açmışsın Photoshop bilgim var ancak...

Photoshop bilebilirsin öğrenmek çokta zor değil zaten tasarımcı için sadece bir araç programlar. programlarda çok daha iyi ve profesyonel çalışmalar çıkarmak için sürekli deneme tasarımlar yap. Ambalaj tasarımı araştır mesela, sonra bir su etiketi yapmakla başla işe.. Daha sonra bir isimden yola çıkarak logo, ambalaj tasarımları yap. Aklında kalan bir filme afiş yap.. Sürekli dene sürekli araştır, denedikce program bilginde tasarım bilginde artacaktır Photoshop bilgim var ancak...

kolay gelsinn Photoshop bilgim var ancak...
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 02-07-2013 #3
Abilerim ablalarım sorunumu çözmek için desteklerinizi bekliyorum... Şimdiden teşekkür ederim Photoshop bilgim var ancak...
Basitçe yazıyorum ve soruyorum:

Hepimiz koşuyoruz!l soru ise kaçımız Hüseyin Bolt veya Asafa Powell?
Hepimiz yüzüyoruz!l soru ise kaçımız Cullen Jones veya Derya Büyükuncu?
Hepimiz bisiklete biniyoruz!l soru ise kaçımız Lance Armstrong?
Çoğunluğumuz futbol oynuyor!l soru ise hangimiz bir Messi veya Ronaldo?

Yapman gereken buradaki isimler gibi sadece çalışmak ve sonrasında daha çok çalışmak...
Bu mesajdan alıntı yap