photoshop buton

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - photoshop buton Sponsorlu Bağlantılar photoshop'ta buton yapabiliyorum exportlarken linkte verebiliyorum ama yaptığım butonun üzerine gelindiğinde, tıklandığında farklı renkler almasını bir türlü yapamadım. Bu sorunumda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşk. ederim....

photoshop buton
BATMANCU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BATMANCU

Webmaster / Denizli

photoshop buton

Alt 26-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

photoshop'ta buton yapabiliyorum exportlarken linkte verebiliyorum ama yaptığım butonun üzerine gelindiğinde, tıklandığında farklı renkler almasını bir türlü yapamadım. Bu sorunumda yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşk. ederim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 26-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
CSS veya javascript kullanman gerekir sanırım.
onmouseover kod parçacığını bi araştır istersen photoshop buton
Bu mesajdan alıntı yap
BATMANCU isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BATMANCU

Webmaster / Denizli

Alt 27-08-2009 #3
kod örneği verebilecek birileri var mı? En azından mantığını kavraya bilmek için.
Bu mesajdan alıntı yap