Photoshop çalışmaları için dersler

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop çalışmaları için dersler Sponsorlu Bağlantılar Arkdaşlar merhaba ben meliha aranızda çok yeniyim...Grafik tasarım kursuna yazıldım.ilk olarak photoshop öğreniyoruz.ders dışında nasıl geliştirebilirim nerelerden çalışırım hiç bilmiyorum cumartesi kurs günü ve bende tık yok daha:(((:(...

meliha74 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

meliha74

Hiç Biri / İstanbul

Alt 22-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkdaşlar merhaba ben meliha aranızda çok yeniyim...Grafik tasarım kursuna yazıldım.ilk olarak photoshop öğreniyoruz.ders dışında nasıl geliştirebilirim nerelerden çalışırım hiç bilmiyorum cumartesi kurs günü ve bende tık yok daha:(((:(
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkdaşlar merhaba ben meliha aranızda çok yeniyim...Grafik tasarım kursuna yazıldım.ilk olarak photoshop öğreniyoruz.ders dışında nasıl geliştirebilirim nerelerden çalışırım hiç bilmiyorum cumartesi kurs günü ve bende tık yok dahaPhotoshop çalışmaları için dersler((Photoshop çalışmaları için dersler
Photoshop Dersleri bağlantısına tıklayarak bu program ile ilgili çok fazla anlatım ve derse ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Konunuzu yanlış bölüme açtığınız için doğru olan başlık altına taşınmıştır.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Ultio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ultio

Magic & Mayhem

Eğitimci / Yurtdışı

Alt 22-05-2014 #3
Arkdaşlar merhaba ben meliha aranızda çok yeniyim...Grafik tasarım kursuna yazıldım.ilk olarak photoshop öğreniyoruz.ders dışında nasıl geliştirebilirim nerelerden çalışırım hiç bilmiyorum cumartesi kurs günü ve bende tık yok dahaPhotoshop çalışmaları için dersler((Photoshop çalışmaları için dersler
Bir tık değil, binlerce tık alabilmeniz için binlerce cumartesi geçirmeniz gerekmektedir. Mesleğinize sarılın, forum içindeki binlerce konu arasında mutlaka size uygun işler bulunur..

Ama ilk önce konu başlığınız ''photoshop'' ve içerik olarak yanlış alana Tipografi çalışmaları''na açtığınız konu forum kurallarına aykırıdır. Forum kurallarını tekrar okuyunuz.
Bu mesajdan alıntı yap