Photoshop Çalışmam

Deneme Çalışmalar - Photoshop Çalışmam ...

Photoshop Çalışmam
musti790 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musti790

Öğrenci (Diğer) / Kilis

Dosya19

Photoshop Çalışmam

Alt 20-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Hocamız geçen yıl photoshop hakkında temel bilgileri öğrettikten sonra çalışma yapmamızı istedi.Nasıl çalışma yapacağımızı biz belirleyecektik.Fikir tamamiyle bize aitti.Bende böyle bir çalışma yaptım Photoshop Çalışmam.Şu mübarek günlerde eklemek istemezdim ama bilgisayarımda bulunca ekledim sizin değerli yorumlarınıza sunayım dedim Photoshop Çalışmam.Bazı hatalarım olabilir çünkü ilk çalışmamdı.

Photoshop Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

rockbaby isimli Üye şimdilik offline konumundadır

rockbaby(26)

Grafiker / Gaziantep

Alt 24-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
fikir güzel ama bence üzümün üzerine o bardak yan taraftan değilde yukardan dökülüyo olsaydı ve dökülen kısımdaki üzümden bir kaç tane silinseydi sanki üzüm diğer bardağa dökülürken bir kısmı azalmış gibi olsaydı daha hoş olurdu. Bu sadece benm fikrim çalışmalarının devamını dilerim Photoshop Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap
terzi312 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

terzi312

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 24-08-2011 #3
bide suyun bardağa döküldüğü yer.yani bardakla suyun ilk kesiştiği yerde sorun var üzümün suyu dışarı dökülüyormuş gibi gözüküyoor.ama yinede oldukça güzel.
Bu mesajdan alıntı yap
niLqün.672 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

niLqün.672

Öğrenci (Grafik) / Edirne

Alt 24-08-2011 #4
Bardakların dekupesi kötü görünüyor özellikle rakı bardağının alt kısmı ve şarap bardağının üst kısmı.Şarap bardağının üst kısmı yokmuş gibi duruyor ne bir ışık ne bir gölge hiç bir şey yok.Suların aktığı kısımlar sanki donup buz olmuşlar gibi yani akıcılığı yok.Ve son olarak şarap bardağının altı neden kesik ? Bir sebebi var da ben mi anlayamadım bilemiyorum..Ama fikir olarak ve ilk çalışmanız olarak değerlendirirsek başarılı olmuş..Sevgiler..
Bu mesajdan alıntı yap
musti790 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musti790

Öğrenci (Diğer) / Kilis

Alt 27-08-2011 #5
fikir güzel ama bence üzümün üzerine o bardak yan taraftan değilde yukardan dökülüyo olsaydı ve dökülen kısımdaki üzümden bir kaç tane silinseydi sanki üzüm diğer bardağa dökülürken bir kısmı azalmış gibi olsaydı daha hoş olurdu. Bu sadece benm fikrim çalışmalarının devamını dilerim Photoshop Çalışmam
Güzel fikir Photoshop Çalışmam.Teşekkür ederim Photoshop Çalışmam

bide suyun bardağa döküldüğü yer.yani bardakla suyun ilk kesiştiği yerde sorun var üzümün suyu dışarı dökülüyormuş gibi gözüküyoor.ama yinede oldukça güzel.
Evet o sorun var bardağın kenarları tam belirgin olmadığı için Photoshop Çalışmam.Teşekkür ederim Photoshop Çalışmam

Bardakların dekupesi kötü görünüyor özellikle rakı bardağının alt kısmı ve şarap bardağının üst kısmı.Şarap bardağının üst kısmı yokmuş gibi duruyor ne bir ışık ne bir gölge hiç bir şey yok.Suların aktığı kısımlar sanki donup buz olmuşlar gibi yani akıcılığı yok.Ve son olarak şarap bardağının altı neden kesik ? Bir sebebi var da ben mi anlayamadım bilemiyorum..Ama fikir olarak ve ilk çalışmanız olarak değerlendirirsek başarılı olmuş..Sevgiler..
İlk yaptığım için o zamanlar çok ayrıntıya dikkat etmeiştim Photoshop Çalışmam.Haklısınız bir akıcılık yok donuk gibi duruyorlar.Bir de şarap bardağının altının eksikliği resimden kaynaklanıyor.Yani orjinal resimde de altı yoktu ona hiç dikkat etmeden eklemişim.Teşekkürler Photoshop Çalışmam
Bu mesajdan alıntı yap