Photoshop Çalışması

Deneme Çalışmalar - Photoshop Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Geçenlerde arkadaşımın ricası üzerine yaptığım bir çalışma. Sizden yorumlar bekliyorum http://imageshack.us/photo/my-images...nahhexson.jpg/...

Photoshop Çalışması
akncnbyr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

akncnbyr

Öğrenci (Diğer) / Karabük

Photoshop Çalışması

Alt 29-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Geçenlerde arkadaşımın ricası üzerine yaptığım bir çalışma. Sizden yorumlar bekliyorum Photoshop Çalışması Photoshop Çalışması

http://imageshack.us/photo/my-images...nahhexson.jpg/
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

liebesparade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

liebesparade

Grafiker / İstanbul

Alt 30-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
hoş durmuş ama bırazdaha uzerınde calısılabılırmıs...bırde konusuda keske yazsaydında ona gore yorum yapsaydık kardesım...
Bu mesajdan alıntı yap

akncnbyr

Alt 30-01-2012 #3
hoş durmuş ama bırazdaha uzerınde calısılabılırmıs...bırde konusuda keske yazsaydında ona gore yorum yapsaydık kardesım...
öncelikle ilginiz için teşekkürler. konu olarak şunu söyleyebilirim arkadaşım rap müzikle uğraşıyor. kendisinin kullanabileceği yani sanal ortamda tanıtım yapabileceği bir resim istedi bende bunu yapmıştım.
Bu mesajdan alıntı yap
liebesparade isimli Üye şimdilik offline konumundadır

liebesparade

Grafiker / İstanbul

Alt 02-02-2012 #4
konusuda ogrendıgıme gore sunu soylıyım sıze.madem muzık ıle ugrasıyor yanı bakıldıgı zaman calsımaya muzık alakalı temalar pek vurgulanmamıs asagıda konderde havaya kalkan ellerı ve yukardakı dj ın kulagındakı kulaklıgı 2.veya 3.defa baktıgımda ancak farkedebıldım.objeler bı razdaha goze gelıcek sekılde yaparsak sanırım bırseye benzıyebılır..bırde resımde ton olarak sepya kullanılmıs..daha farklı renklerde dnıyebılırsın sonucta muzık sektorünü kapsıyor..arka planda sankı ınterneten ındırdıgın buruşuk kagıda benzeyen seye anlam veremedım.arka planı degıstırmelısın bence...tabı bunlar benım tercıhım ve yorumum..ugrasmıssın çalışmışsın emegıne saglık ıyı çalışmalar..
Bu mesajdan alıntı yap

akncnbyr

Alt 02-02-2012 #5
konusuda ogrendıgıme gore sunu soylıyım sıze.madem muzık ıle ugrasıyor yanı bakıldıgı zaman calsımaya muzık alakalı temalar pek vurgulanmamıs asagıda konderde havaya kalkan ellerı ve yukardakı dj ın kulagındakı kulaklıgı 2.veya 3.defa baktıgımda ancak farkedebıldım.objeler bı razdaha goze gelıcek sekılde yaparsak sanırım bırseye benzıyebılır..bırde resımde ton olarak sepya kullanılmıs..daha farklı renklerde dnıyebılırsın sonucta muzık sektorünü kapsıyor..arka planda sankı ınterneten ındırdıgın buruşuk kagıda benzeyen seye anlam veremedım.arka planı degıstırmelısın bence...tabı bunlar benım tercıhım ve yorumum..ugrasmıssın çalışmışsın emegıne saglık ıyı çalışmalar..
yorumlarınızı dikkate alacağım. Zaman ayırıp yorum yaptığınız için teşekkürlerPhotoshop Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap