Photoshop CC 3D Panelim yok

Photoshop - Photoshop CC 3D Panelim yok Sponsorlu Bağlantılar arkadaşlar iyi forumlar. Foruma yeni üye oldum ama üye olmadanda takibinizdeyim. konularınızı araştırdım ama sorunum diğerlerinden farklı sanırım. photoshop un CC sürümünü kullanıyorum. 3D paneli yok hatta 3d ...

burakdurmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakdurmus

Öğrenci (Diğer) / Kahramanmaraş

Alt 31-08-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

arkadaşlar iyi forumlar. Foruma yeni üye oldum ama üye olmadanda takibinizdeyim. konularınızı araştırdım ama sorunum diğerlerinden farklı sanırım.

photoshop un CC sürümünü kullanıyorum. 3D paneli yok hatta 3d den eser bile yok .

ctrl k yapılmasını söylemişler oraya baktım 3d ile ilgili birşey göremedim. Üst menüde 3d paneli yok yada 3b.

heryerini kurcaladım ama bulamadım arastırma yaptım ggene sonuca ulasacamadım. Ekran kartımda sanırım sorun yok daha önce baska bir sürümde kullanabiliyordum. Bakmam gereken ayarlar nerelerdir ctrl k baktım 3d yok. çalışma alanında 3d falan da yok.

yardımlarınızı bekliyorum

phososhop CC 64 bit için...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

tsjuster isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tsjuster

Desinatör / İstanbul

Alt 01-09-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
extended versiyonlarda 3d mevcut
Bu mesajdan alıntı yap
artika.55 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artika.55

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2014 #3
aynen extented versiyonunu edinmen gerekiyor
Bu mesajdan alıntı yap
burakdurmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakdurmus

Öğrenci (Diğer) / Kahramanmaraş

Alt 01-09-2014 #4
@vejdi kardeşimiz crack ten kaynaklanan bir hata olabileceğini söyledi ve şuan dll olarak yaptığım crack değilde serial olarak crack. Birde öyle deneyip sizlerle paylasırım.. CS6 excented değil CC kullanıyorum arkadaşlar. sırf 3d baskı için ve 3d paneli için
Bu mesajdan alıntı yap