photoshop Cervece "Soru"

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - photoshop Cervece "Soru" ...

photoshop Cervece "Soru"
byspyware isimli Üye şimdilik offline konumundadır

byspyware

Öğrenci (Grafik) / Sakarya

photoshop Cervece "Soru"

Alt 12-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar Cüneyt Abi'nin Yaptığı Bu Cercevelerin Nasıl Yapıldıgını Cok Merak Ediyorum Arama Motorunda Arattım Ama Bulamadım şimdiden teşekkürler

photoshop Cervece "Soru"
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 12-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
önce çekli çizin daha sonra Clipping MAsk kullanın.... çerçeve ve resmi layerler arası Alt tuşu + maus üzerine sol tuşu kullanın - bu PS için
aslında olna tasarımı vektorel tabanlı programlarda yapıldı... Corel için - Power Clip, İllusttator için - Clipping Mask ( ama 3 obje olmalı) , Freehand için - Past Contans ... tüm program ilgili resimler objeye yerleştirmek için konular mevcüt... aram motoru kullanın
Bu mesajdan alıntı yap

byspyware

Alt 12-07-2009 #3
Teşekkür ederim Açıklamanız İçin Ama Ben Cerveceyi Nasıl Bu Hale Getireceğiz Demek İstedim. photoshop Cervece "Soru" Bir Türlü Cizemedim Bu Şekli Yamuk Oluyor Bir Püf Noktası Vardır Diye Düşündüm.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 12-07-2009 #4
var... corel draw da kare çiizp üst menüde seçenek var iki kenar üzerine ovaleştirme yapabilirsiniz... bu konuda Corel Draw konu inceleyin orada nasıl bu şekli yaparsınız cevabı var
Bu mesajdan alıntı yap

byspyware

Alt 12-07-2009 #5
teşekkür ederim sağolun
Bu mesajdan alıntı yap