Photoshop comics nasıl yaparım?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop comics nasıl yaparım? ...

mnurnisli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mnurnisli

Hiç Biri / Erzurum

Alt 28-12-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba. Ben bir süredir photoshop ile çizgi film karakteri benzeri karakterler oluşturmak istiyorum. Amacım bu karakterleri gerçek resimden türetmek. Uzun zamandır arıyorum ancak istediğim gibi bir yöntem bulamadım. Ne aradığım anlaşılsın diye internetten bulduğum megan fox resmini ekliyorum. Bu tip bir resmi efektlerle yapmak mümkün değil sanırım. Daha çok vektörel çalışmak lazım. Ama o renk gölge vs. ayrıntıları çıkaramıyorum. Acaba illustrator mu kullanmalıyım. Ya da bu işi yapabileceğim başka bir program veya yöntem var mı? Yarım ederseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

http://img192.imageshack.us/img192/5513/meganfoxu.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

soyluturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soyluturk(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 30-12-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
illustratorle de yapabilirsin ben bir ornek buldum photoshop ile yapilmis,
convert normall image to vector
daha once illustrasyon yapmis biri olarak sunu soyleyebilirim gercekten emek ve zaman isteyen calismalardir ve ayrica yetenekde olmali, bu cizimler icin tablet kullanilmalidir.
daha basit islerde yapilabilir effectler kullanilabilir ancak cok basarili sonuclar alamayabilirsin. yinede cutout ve halftone filtrelerini kullanabilirsin;
ayrica photo to vector programlarindan kullanabilirsin
umarim azda olsa yardimci olabilmisimdir.
Bu mesajdan alıntı yap