Photoshop Çözünürlük ve Kaydetme sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop Çözünürlük ve Kaydetme sorunu Sponsorlu Bağlantılar merhaba öncelikle hayırlı ramazanlar photoshop cs2 kullanıyorum ilk yükledgm andan itibaren bir çözünürlük sorunudur aldı basını gidiyor...daha önceden türkce yamalı kullanıyordum görüntüyü belli bi boyutta büyütene kadar kare ...

bigwizzkidd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigwizzkidd

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 03-09-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhaba öncelikle hayırlı ramazanlar

photoshop cs2 kullanıyorum ilk yükledgm andan itibaren bir çözünürlük sorunudur aldı basını gidiyor...daha önceden türkce yamalı kullanıyordum görüntüyü belli bi boyutta büyütene kadar kare kare olma sorunu yasamıyordum ama simdi böyle bir sorunum var yani resmlerde çözünürlük sorunumudur bilmiorum kare kare olma söz konusu, bunun dısında farklı kaydet secenegini kullandıgım zaman jpeg gbi bazı formatlarda kaydedemiyorum resmlerle elimden geldgnce göstermeye calıstım asagıda yardımcı olursanız cok sevinrim

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 08-09-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
image size , resolutions bölümünde monitör resimlerinde 72 dp yeter , baskı da 300 dp kullanın daha iyi olur...
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 08-09-2009 #3
çalışmayı 72 dpi de yapıp sonradan 300 e çıkartırsan kalite artmayacaktır görsellerin de yüksek çözünürlük olması gerekli. ama sadece pc ortamında kullanacaksan 72 yeterli olacaktır kullandığın gorsellerde sorun olabiir.
Bu mesajdan alıntı yap
bigwizzkidd isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bigwizzkidd

Öğrenci (Diğer) / Antalya

Alt 10-09-2009 #4
tesekkürler ama bunlar bnm sorularıma yanıt deil sanırım :S
Bu mesajdan alıntı yap
Ufuk Cebeci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Ufuk Cebeci

Sanat Yn. / İstanbul

Alt 21-10-2009 #5
açtığınız resmin formatından kaynaklarınan bir durum oldgunu duşunuyorum bu kayıt probleminin. jpeg kaydetmiyorsa save for web menüsünden kaydedebilirsiniz.
Bu mesajdan alıntı yap