Photoshop çözünürlük yükseltme

Photoshop - Photoshop çözünürlük yükseltme Sponsorlu Bağlantılar ARKADAŞLAR BU RESMİN çözünürlüğünü yükseltme sansımız warmı ben prof. photoshop kullanıcısı olmadıgımdan bilmiyorum . Linki atarsanız sevinirim. :angel:...

yusufbey123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yusufbey123(24)

Grafiker / Aydın

ünlem

Alt 22-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARKADAŞLAR BU RESMİN çözünürlüğünü yükseltme sansımız warmı ben prof. photoshop kullanıcısı olmadıgımdan bilmiyorum . Linki atarsanız sevinirim. :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 22-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Resim dosyalarını büyütmek hiç bir işe yaramaz. Elinizde esnek bir kağıt olduğunu düşünün, bu resmi kenarlarından çekerek uzattığınızda bozulmaya başlara dimi? İşte aynı mantık burdada geçerli.
Bu mesajdan alıntı yap

yusufbey123(24)

Grafiker / Aydın

Alt 22-06-2012 #3
ya hayır benm demek istediğim bu resim one way vısıon baskı olcak 225 x 226 fakat resmiin çok kırılmaları oluyor bu yüzden kırılmalar nasıl giderilir ?
Bu mesajdan alıntı yap

yusufbey123(24)

Grafiker / Aydın

Alt 22-06-2012 #4
one way vısıon baskıda pikseller gözüküyor çözünürlüğünü arttıramıyor muyuZ?
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 22-06-2012 #5
ya hayır benm demek istediğim bu resim one way vısıon baskı olcak 225 x 226 fakat resmiin çok kırılmaları oluyor bu yüzden kırılmalar nasıl giderilir ?
Kırılmazsa bulanıklaşır. Vektörel programda büyüttünüz sanırım o yüzden kırılmıştır. Ps de büyütünce kırılmaz ama bulanıklaşır yani pek değişen birşey olmaz.Aynı kapıya çıkar.

Live trace yaparsın ancak detaylar kaybolur. Bunu her grafikerin bilmesi lazım, resim dosyaları bozulmadan asla
b-ü-y-ü-t-ü-l-e-m-e-z.

Sana vektörel halini gönderiyorum ama detayları azaldı tabiki.

https://rapidshare.com/#!download|30...|Keyk.pdf|1110
Bu mesajdan alıntı yap