PHOTOSHOP CS 5.5 Örnek Uygulamalar Video Eğitim Seti

Photoshop - PHOTOSHOP CS 5.5 Örnek Uygulamalar Video Eğitim Seti ...

ceyhunakgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceyhunakgun

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

PHOTOSHOP CS 5.5
Örnek Uygulamalar Video Eğitim Seti

Eğitimci, Ceyhun Akgün tarafından hazırlanan bu eğitim seti ile birlikte Photoshop program bilginizi daha da geliştirebilir, örnek uygulamalarla Photoshop’u kavrayışınız artabilir.

Fotoğraflar üzerinde yapılan renk düzeltme teknikleri konusunda alternatif çözümlerle bakış açınız değişecek. DVD içinde yer alan konular ayrıntılı olarak, neden-sonuç ilişkisiyle anlatılmış ve alternatif çözümleriyle anlatımlar zenginleştirilmiştir.

Ezbercilikten uzak, yalın bir dille anlatılan video dersler sayesinde bilginiz daha da gelişecek. Özel Uygulamalar Serisi 1 adını verdiğimiz bu çalışmanın farklı konularda Photoshop dersleriyle devamı gelecektir.

DVD içinde renk düzeltme, maskeleme teknikleri, seçim teknikleri üzerinde özellikle durulmuştur.

DVD içinde 65 Adet özel uygulama hazırlanmıştır. DVD içeriğini zenginleştirmek amacıyla daha önce yayınlanan Photoshop CS4 Pratik Öğrenim Setinin en nitelikli video dersleri ayrıca DVD içine konulmuş, program bilgisi yeterli olmayanların adım adım temel konuları öğrenmesi amaçlanmıştır.

Online Satış Mağazası: Gitti Gidiyor

Örnek Video Dersler: İzlemek için tıklayın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ceyhunakgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceyhunakgun

Grafiker / İstanbul

Alt 14-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu mesajdan alıntı yap