Photoshop CS2 %100 türkçe yama

Photoshop - Photoshop CS2 %100 türkçe yama ...

Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-06-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

s.a.
arkadaşlar bugün az konu açtım zira orhan gemcebay'ın filmlerini seyrettim napim
adam tam felsefe uzmanıPhotoshop CS2 %100 türkçe yama

neyse şimdi konumuza bakalım photoshop ta baya menüler var bunların bazılarını yeni olanlar bilmeyebilir
bu yama sayesinde işleri biraz daha kolay kavrayablir
ayrı ayrıca arkadaşlar bazı virüs programları mesela kasper virüs görebilir ama sakın öyle sakınmayın kesinlikle öyle bişe yok şahsen denemiş biriyim
hadi kolay gelsin

rar pass: ziyankar

http://up.2com.at/files/20354/Adobe....ShaneX.rar.php
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ahmetsxfile isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmetsxfile

Grafiker / Samsun

Alt 10-06-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
yaa açıkçası ben türkçesinden hiç bir şey anlamııyorum...

bir ara türkçe kullanmak zorunda kalmıştım... Yaani ezbere girdim menülere... En basit şey bile çok zor geliyor... İngilizcesine alışınca.. Ama yeni başlyan arkadaşlar için her ne kadar iyi olsa da yeni sürümlerinin türkçesi olmayınca problem yaşayacaklardır...

Fakat yine de emeğine sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 10-06-2007 #3
ahmet e katılıyorum her zaman söylediğim gibi türkçesi kafa karıştıracaktır.

Bir zamanlar deneme amacıyla kurduğum Türkçe yamada karşılaştığım bir şeydir; bilindiği gibi AdobePhotoshop ta feather Türkçe yamada birden bir e "tüy" olmuştur. Evet kelime anlamı Türkçeye çevrildiğinde tüydür fakat burada anlam olarak "yumuşaklık" gibi bir karşılık bulmaktadır. Hadi bakalım tüy ver...

Programları orjinal dillerinde kullanmanın daha faydalı olacağı düşüncesindeyim. Yinede amator olarak bu işle ilgilenenlere az da olsa yararı olabileceği düşünecek olursak, yeni bir sürün çıktığında yaşayacakları karmaşıklık ise kaçınılmaz bir sondur.

Yinede emeğine sağlık teşekkürler ziyankar.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 10-06-2007 #4
Bende türkçesini tavsiye etmiyorum . Tabiki istiyen kullanabilir...

Teşekkürler ziyankar.
Bu mesajdan alıntı yap
Red-Blooded isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Red-Blooded

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 10-06-2007 #5
Türkçesisi indirip kullandıgım zaman korktum Photoshop CS2 %100 türkçe yama en iyisi ingilizce Photoshop CS2 %100 türkçe yama
Bu mesajdan alıntı yap
belqin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

belqin

Grafiker / İstanbul

Alt 10-06-2007 #6
emeğine sağlık ziyankar ama arkadaşlara katılıyorum ben de deneme amaçlı kurmuştum ama ingilizcedeki çoğu sözcüğün birebir türkçe karşılığı bazen o kelimenin tanımı olamayabiliyor bu yüzden ingilizce kullanımında yarar var yeni başlayanlar için de.
Bu mesajdan alıntı yap
Grafiker002 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafiker002

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 10-06-2007 #7
ya arkadaşlar sizde kötü bişe yapmışım gibi isteyen indirir isteyen indirmez programda ingilizce olan menülerin türkçedeki anlamına merak edenler indirsin sonrası ona kalmışPhotoshop CS2 %100 türkçe yama
Bu mesajdan alıntı yap
Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 10-06-2007 #8
ya arkadaşlar sizde kötü bişe yapmışım gibi isteyen indirir isteyen indirmez programda ingilizce olan menülerin türkçedeki anlamına merak edenler indirsin sonrası ona kalmışPhotoshop CS2 %100 türkçe yama

Sayın ziyankar yanlış anlamayınız. Sadece düşünceler ve fikirlerimizi beyan ettik Photoshop CS2 %100 türkçe yama . Sonuçta bilmeyen insanların düşüncelerine yardımcı olmak tek sebep Photoshop CS2 %100 türkçe yama Yoksa siz kötü birşey yapmadınız aksine iyi bir şey ama benim hoşuma gitmiyor şahsen .Ben orada onu belirttim =) ..

Saygılarımla..
Bu mesajdan alıntı yap
Red-Blooded isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Red-Blooded

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 10-06-2007 #9
Sayın ziyankar yanlış anlamayınız. Sadece düşünceler ve fikirlerimizi beyan ettik Photoshop CS2 %100 türkçe yama . Sonuçta bilmeyen insanların düşüncelerine yardımcı olmak tek sebep Photoshop CS2 %100 türkçe yama Yoksa siz kötü birşey yapmadınız aksine iyi bir şey ama benim hoşuma gitmiyor şahsen .Ben orada onu belirttim =) ..

Saygılarımla..

Evet aslında çok iyi birşey... Keşke en başından Türkçe olarak öğrenebilceydik... Ama bugun gittiğim başak bir yerde Türkçe photoshop vardı... İnanın elim ayağıma dolaştı... Yani bu yüzden zor... Benim bir kaç arkadaşım Türkçe olarak başlamışlar kullanmaya... Onlarada ingilizce zor geliyor Photoshop CS2 %100 türkçe yama Photoshop CS2 %100 türkçe yama
Bu mesajdan alıntı yap
ceyhun12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ceyhun12

Grafiker / İstanbul

Alt 05-09-2008 #10
linkte sorun mu var?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
photoshop turkce yama, turkce yama