PhotoShop cs3 de Ürün Kurtarma Olayı Varmı

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - PhotoShop cs3 de Ürün Kurtarma Olayı Varmı ...

mc_mrt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mc_mrt

Hiç Biri / Samsun

Alt 17-09-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

PS cs3de Ürün Kurtarma Olayı Varmı Standartlarında Yok Sanırım Fakat Bi Ayarlaması Falan Varmı Acaba Bilen Varsa Paylaşırsa Çok İyi Olur (Elektirik Kesintileri Kaydetmeyi Unuttuğum Çoğu Çalışmamı Götürdüde PhotoShop cs3 de Ürün Kurtarma Olayı Varmı )
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 17-09-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
PS cs3de Ürün Kurtarma Olayı Varmı Standartlarında Yok Sanırım Fakat Bi Ayarlaması Falan Varmı Acaba Bilen Varsa Paylaşırsa Çok İyi Olur (Elektirik Kesintileri Kaydetmeyi Unuttuğum Çoğu Çalışmamı Götürdüde PhotoShop cs3 de Ürün Kurtarma Olayı Varmı )
Malesef. Photoshop direkt dosya üzerinde çalışmaz. Temp klasöründen çalışır ve ürün kurtarma gibi bir ayarı yok. Umarım bu konuda bildiğim yanlıştır ve çalışmanı kurtarırsın.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
mc_mrt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mc_mrt

Hiç Biri / Samsun

Alt 17-09-2007 #3
Hm. Sanırım Yanlış Sordum Şu Anda Giden Çalışmalarımı Degil De (Cool Edit Da Oldugu, Opera Vb)
De Olduğu Gibi Program Çalşıma Esnasında Herhangi Birnedenle Bilgisayar Kapandığında Program İçersindeki Çalışmayı Otomatik Olarak Belirlenen Bir Yera Kaydediyor. Bundan Bahsediyordum Ben.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
cs3, kurtarma, olayi, photoshop, urun, varmi