Photoshop CS3 deki yenilikler

Photoshop - Photoshop CS3 deki yenilikler Sponsorlu Bağlantılar Photoshop CS3 ü çoğunuz denemişsinizdir. Gözünüze çarpan eski versiyonlarından CS3 ü ayıran özellikleri bu topic altında paylaşarak yenilikler hakkında kendimizi geliştirebiliriz diye düşünüyorum... Evet ilk yeniliği ben dile ...

Gökhan TEKİN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Gökhan TEKİN

ARTniyetli

Fotoğrafçı / Bursa

Alt 04-12-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop CS3 ü çoğunuz denemişsinizdir. Gözünüze çarpan eski versiyonlarından CS3 ü ayıran özellikleri bu topic altında paylaşarak yenilikler hakkında kendimizi geliştirebiliriz diye düşünüyorum...
Evet ilk yeniliği ben dile getireyim.

Photoshopu kurduğumuzda biliyoruzki "İmageready" eskiden otomatik olarak kurulurdu. Ancak CS3 de İmageready programına rastlıyamıyoruz. İlk baktığımda ben mi eksik birşeyler yaptım diye duraksadım daha sonra baktımda Photoshop kendi bünyesine sokmuş İmageready programını Yani Window tuşuna baktığınızda "Animation" a tıkladığımızda imageready in "animation" sekmesini hatırlayacaksınız. Buda sanırım İmageready programının bir süre sonra ortadan tam olarak kaldırıldığının ispatı olsa gerek diye düşünüyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

N/A1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

N/A1(36)

Alt 04-12-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben en çok smart object özelliğini beğendim ve 3d entegrasyonunu...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
photoshop, cs3, deki, yenilikler