Photoshop CS3 problemi (Uninstal-kurulum)

Yazılım Rehberi - Photoshop CS3 problemi (Uninstal-kurulum) Sponsorlu Bağlantılar Kıymetli arkadaşlar, Bilgisayarımdan Photoshopu sildim (Uninstaller programı ile) yeniden kurmak istediğimde aşağıda ki hatayı verdi.. Defalarca kalıntılarını sildim (reg edit) program files den vb. Ama yine olmadı yine ...

Biyolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Biyolog

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 13-07-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kıymetli arkadaşlar, Bilgisayarımdan Photoshopu sildim (Uninstaller programı ile) yeniden kurmak istediğimde aşağıda ki hatayı verdi.. Defalarca kalıntılarını sildim (reg edit) program files den vb. Ama yine olmadı yine olmadı internette dolaştım onca Photoshop cs3 uninstal aratıp okudum uyguladım yine olmadı.. Siz bir çare biliyorsanız söylerseniz sevinirim...

Not: Googlede problemin çözümünü aratırken çok sayıda kişinin CS3 meselesinde aynı sıkıntıyı yaşadığını çare aradığını gördüm lakin orada açıklanan bütün yöntemleri uygulamama rağmen düzelmedi her seferinde aşağıdaki CPS'deki gibi hata mesajı veriyor..Her seferinde kalıntıları silmeme rağmen.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 13-07-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Verdigi hata nedir? Mumkunse resimli alalım.

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap
Biyolog isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Biyolog

Hiç Biri / Gaziantep

Alt 13-07-2009 #3

Hata bu şekilde
Bu mesajdan alıntı yap
Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 14-07-2009 #4
Sanırım daha önce adobe 'un herhangi bir beta sürümünü bilgisayarınıza kurdunuz. Bunun için adobe destek sayfasında bir araç bulunuyor.

http://download.macromedia.com/pub/c...incs3clean.zip

Daha fazla bilgi için:
Adobe - Adobe CS3Clean Script

2.ci yontem;

Cd den değilde, cd deki setupı pc ye alın,oradan kurdun hata çıkmadı,direk cd den yüklemek hata verebilir....Cd içeriğini sürücülerden birine kopyalayın ve pc den kurulumu bir deneyin.

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap
insidethefire isimli Üye şimdilik offline konumundadır

insidethefire

Grafiker / Yurtdışı

Alt 14-07-2009 #5
Sanırım daha önce adobe 'un herhangi bir beta sürümünü bilgisayarınıza kurdunuz. Bunun için adobe destek sayfasında bir araç bulunuyor.

http://download.macromedia.com/pub/c...incs3clean.zip

Daha fazla bilgi için:
Adobe - Adobe CS3Clean Script

2.ci yontem;

Cd den değilde, cd deki setupı pc ye alın,oradan kurdun hata çıkmadı,direk cd den yüklemek hata verebilir....Cd içeriğini sürücülerden birine kopyalayın ve pc den kurulumu bir deneyin.

evt sanirim bu yöntem, benim arastirmamdanda clean script sonucuna vardim, insallah sorun giderilir, sadece senin deil diger kullanıcılar icinde iyi bi arastirma oldu
Bu mesajdan alıntı yap