Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar ben Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo sözleşmede sadece cansel seçeneği çıkıyo başka bişi çıkmıyor neyden olabilir aceba...

botan47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

botan47

Grafiker / İstanbul

Alt 04-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar ben Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo sözleşmede sadece cansel seçeneği çıkıyo başka bişi çıkmıyor neyden olabilir aceba
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 04-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba arkadaşlar ben Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo sözleşmede sadece cansel seçeneği çıkıyo başka bişi çıkmıyor neyden olabilir aceba
Bu soruya cevap vermek için; önce sorunuzu anlamak gerekiyor?
Telafuz, yazım ve imlanızı+ anlatım biçiminizi düzeltirseniz, size daha kolay yardımcı olabiliriz.

Anladıgım kadarıyla bir cevap veriyim:
Sözleşmeyi kabul ediyorum("I Accept...") seçeneğini aktif ettiginizden ve kurulum sırasında tüm programların kapalı oldugundan emin olun ve daha önce kurulum yaptıysanız, tamamen kaldırın(remove) veya başka kurulum cd' si deneyin.

Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 04-02-2009 #3
çıkan hatayi Print screen yaparak foruma eklermisiniz? daha net soru anlayabilmek için...

ama bence programmı yalnış kurum yapmışsınız... Kaldırıp tekrar yükleme yapın
Bu mesajdan alıntı yap
botan47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

botan47

Grafiker / İstanbul

Alt 05-02-2009 #4
çıkan hatayi Print screen yaparak foruma eklermisiniz? daha net soru anlayabilmek için...

ama bence programmı yalnış kurum yapmışsınız... Kaldırıp tekrar yükleme yapın

arkadaşlar şöyle bi hataveriyor kurulumuna baktım anlatıldığı gibi kurdum linkte resim var yardımcı olursanız sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
attrition isimli Üye şimdilik offline konumundadır

attrition

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2009 #5
Kardeş, gerçeği CS3 kurmadım hiç, ama sen sözleşmeni sona çek, bir ora bak, belki orada işaretlemen gereken bi alan var.
Bu mesajdan alıntı yap
soneraktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soneraktas

Grafiker / Tekirdağ

Alt 07-02-2009 #6
arkadaşlar şöyle bi hataveriyor kurulumuna baktım anlatıldığı gibi kurdum linkte resim var yardımcı olursanız sevinirim
Licence Agreemente penceresinin altına kadar in belki orda işaretlemen gereken bir kutucuk olabilir.
Sadece tahmin Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2009 #7
Asansörü en alta kadar indir, sözleşmenin hepsini okuduğundan emin olmak için bazen böyle yapılıyor. O zaman next butonu çıkacaktır diye tahmin ediyorum
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 07-02-2009 #8
aynı sisteme daha önce yine bir cs3 kurulmuş olabilir, ve sanırım deneme süresi bittikten sonra silinmiş, şimdi siz tekrar yüklemeye çalışıyorsunuz, ve doğal olarak size "lisans alın siz daha önce cs3'ü denediniz" diyor Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo olay bu... lisanslı kullanmanız lazım, doğrusuda bu zaten Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo
Bu mesajdan alıntı yap
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 07-02-2009 #9
aynı sisteme daha önce yine bir cs3 kurulmuş olabilir, ve sanırım deneme süresi bittikten sonra silinmiş, şimdi siz tekrar yüklemeye çalışıyorsunuz, ve doğal olarak size "lisans alın siz daha önce cs3'ü denediniz" diyor Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo olay bu... lisanslı kullanmanız lazım, doğrusuda bu zaten Photoshop CS3 ü yüklemeye çalıştım ama bende şöle bi hata çıkıyo
Öyle bir sorunda programı kurar; ancak açmaz programı kilitli tutar... Lisans alın der.
Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 07-02-2009 #10
Öyle bir sorunda programı kurar; ancak açmaz programı kilitli tutar... Lisans alın der.
hata mesajında, lisansı kabul etmediği yazıyor. yani lisans problemi bu bence.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ama, bende, calistim, cikiyo, cs3, hata, photoshop, sole, yuklemeye