photoshop Cs4 resim sorunu

Photoshop Dersleri - photoshop Cs4 resim sorunu ...

ozkan66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ozkan66

Webmaster / Ankara

Alt 21-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

resmi photosohop a yükleyince böle görünüyo nasıl düzeltebilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 21-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bence Photoshop CS4 vaz geçmelisiniz... son zamanlar fazla sıkıntı yaratmayi başladı bu sürüm... en güzel CS3 benim için tabi.... CS4 da yeni pyasaya çıkmayi başladı, neden acele ediyorsunuz CS 4 kullanmayi?
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2008 #3
bence Photoshop CS4 vaz geçmelisiniz... son zamanlar fazla sıkıntı yaratmayi başladı bu sürüm... en güzel CS3 benim için tabi.... CS4 da yeni pyasaya çıkmayi başladı, neden acele ediyorsunuz CS 4 kullanmayi?
bencede cs3 hala patch alırken neden cs4 kullanmak isityorsunuz :S adamlar sürekli çıkarıyor çünkü amaçlar satmak öncelikli genel amaçları tabiki...
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 21-12-2008 #4
arkadaşlarıma katılıyorum gelin siz en sağlıklı yoldan versiyon düşürün
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2008 #5
bencede CS3:wink:
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 21-12-2008 #6
Bende PS 7 diyorumphotoshop Cs4 resim sorunu hadi bakalım alıştık rahata alıştık. CS3 de her şey var diye... ama CS3 de olan eklenteleri Photoshop 7 de yapabilmiyiz?

Neden biz her şey hazır bekliyoruz, alıyoruz, yapıyoruz? Neden Allah bize el, akıl verdikten sonra onları kullanmıyoruz? daha çok Nedenleri var tabi ...
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2008 #7
Bende PS 7 diyorumphotoshop Cs4 resim sorunu hadi bakalım alıştık rahata CS 3 te her şey var diye... ama CS3 Photoshop 7 yapabilmiyiz?

benim düşünce şu, eğer kişi Photoshop 7 sürümü kullanarak CS3 daki olan eklentiiler yapabiliyor o zaman gerçek Photoshopçu

Neden biz her şey hazır bekliyoruz, alıyoruz, yapıyoruz? Neden Allah bize el, akıl verdikten sonra onları kullanmıyoruz? daha çok Nedenleri var tabi ...
photoshop Cs4 resim sorunuDphotoshop Cs4 resim sorunu çok güldüm yorumuna ya photoshop Cs4 resim sorunu ama şöyle bi durum söz konusu o akdar da geride kalrısak teknolojiyi ve gelişimi takip etmemiş oluruz buda yanlış olur bence o kadar da geriye gitmemek lazım en mantıklısı oturmuş olarak en son sürüm hangisiyse onu kullanmalıyız...
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2008 #8
canımcım alışmışız "armut piş ağzıma düş"...acı ama gerçekphotoshop Cs4 resim sorunu...
Bu mesajdan alıntı yap

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 21-12-2008 #9
photoshop Cs4 resim sorunuDphotoshop Cs4 resim sorunu çok güldüm yorumuna ya photoshop Cs4 resim sorunu ama şöyle bi durum söz konusu o akdar da geride kalrısak teknolojiyi ve gelişimi takip etmemiş oluruz buda yanlış olur bence o kadar da geriye gitmemek lazım en mantıklısı oturmuş olarak en son sürüm hangisiyse onu kullanmalıyız...
tamam olabilir teknolojiye uyumak lazım... ama madem PS 7 ( mesela başlangıç yapiyim...ben o sürümden başladım) kullanmadın o zaman ne demek teknolojiye ayak uydurması?

teknolojiye ayak uydurursak her şey yeni çıkanlara almaya kalkarsak ne olacak? ne olacak değil, oldu bile - kriz... bu kriz devlet yapmadı - biz yaptık, neden? teknolojiye ayak uydurduk diye... Devlet bize kandırdı, kredi, taksit vs vs bizde rahatımıza bakıyoruz... ohh ne güzel, nasılsa 12 ay taksit.... yalan mı?

canımcım alışmışız "armut piş ağzıma düş"...acı ama gerçekphotoshop Cs4 resim sorunu...
evet yapabilecek bu konuda bir şeyimiz yok... hayatta durmak için...daha hızlı olmak için, rakibimize yol vermemek için her şey hazır kullanmaktayiz... ama yalnış:S
Bu mesajdan alıntı yap

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 21-12-2008 #10
tamam olabilir teknolojiye uyumak lazım... ama madem PS 7 ( mesela başlangıç yapiyim...ben o sürümden başladım) kullanmadın o zaman ne demek teknolojiye ayak uydurması?

teknolojiye ayak uydurursak her şey yeni çıkanlara almaya kalkarsak ne olacak? ne olacak değil, oldu bile - kriz... bu kriz devlet yapmadı - biz yaptık, neden? teknolojiye ayak uydurduk diye... Devlet bize kandırdı, kredi, taksit vs vs bizde rahatımıza bakıyoruz... ohh ne güzel, nasılsa 12 ay taksit.... yalan mı?

evet yapabilecek bu konuda bir şeyimiz yok... hayatta durmak için...daha hızlı olmak için, rakibimize yol vermemek için her şey hazır kullanmaktayiz... ama yalnış:S
kasta sen olaya çok derin girdin bu saatte photoshop Cs4 resim sorunu hiç gereği yok bırakalım bu olayları biz tasarımımıza bakalım photoshop Cs4 resim sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
cs4, photoshop, resim, sorunu