Photoshop CS5 Plugin'leri kullanamıyorum

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop CS5 Plugin'leri kullanamıyorum Sponsorlu Bağlantılar Photoshop CS5'i yeni kurdum fakat Camera Raw, OpenEXR ve diğerleri hiç bir plugini kullanamıyorum. Açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim....

3harf isimli Üye şimdilik offline konumundadır

3harf

Öğrenci (Diğer) / Ankara

Dosya22

Alt 10-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop CS5'i yeni kurdum fakat Camera Raw, OpenEXR ve diğerleri hiç bir plugini kullanamıyorum. Açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

leod isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leod

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 11-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Pluginler kurulumlu ve kurulumsuz olarak ayrılabilir. Programla birlikte gelen pluginleri kullanmak için photoshop altındaki plugins klasörüne kopyalamanız gerekir.
Örnek : C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS2\Plug-Ins
Photoshop programını tekrar açtığınız da kullanıma hazırdır.
Bu aşamadan sonra pluginlerin, Photoshop menü çubuğunun filter menüsü altında olduğunu görebilirsiniz.
Kurulum gerektiren pluginler için exe dosyasını çalıştırmanız gerekir.. Yükleme yerini soracaktır. Yolu izleyerek yüklemeye devam edin. Photoshop programını kapatıp açtığınız da filter menüsü altında kullanıma hazırdır. Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap