Photoshop Cs5' te Layer (katman) Seçme

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop Cs5' te Layer (katman) Seçme Sponsorlu Bağlantılar Çalışmalarımda layer şeçiminde zorluk çekmekteyim. sağ tık ile layer seçmek için çıkan menüde seçmek istediğim layer haricindeki butun layerleri gösteriyor. options bölümde seçim layer olarak ayarlı olması da ...

corelse isimli Üye şimdilik offline konumundadır

corelse

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 06-01-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çalışmalarımda layer şeçiminde zorluk çekmekteyim. sağ tık ile layer seçmek için çıkan menüde seçmek istediğim layer haricindeki butun layerleri gösteriyor.
options bölümde seçim layer olarak ayarlı olması da çözüm olmuyor.

Cs4 te direkt seçim hiç zorlanmadan layer seçimi yapıyorum. cs5 bu durum işkence gibi oldu seçim için hasas lık ayarı gibi bişemi var yoksa ben mi yapamıyorum. çok şaçma bir problem ilk defa görüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 07-01-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
CS5'te gizli layerler haricinde tüm layerler görünüyor. "Seçmek istediğim hariç" derken layer ismine de yanlış bakıyor olabilirsiniz ki çalışmakta olduğunuz layer de görünmüyor. Eğer layer gizli ve sçili layer olmadığından eminseniz açılışta ctrl+shift+alt tuş kombinasyonuyla PS'u resetlemeniz sanırım sorunu çözer ...
Bu mesajdan alıntı yap