Photoshop CS5 te Yüzdeki Sivilceleri Silme ve Cilt Temizliği İşlemleri Nasıl Yapılır?

Photoshop Dersleri - Photoshop CS5 te Yüzdeki Sivilceleri Silme ve Cilt Temizliği İşlemleri Nasıl Yapılır? ...

Photoshop CS5 te Yüzdeki Sivilceleri Silme ve Cilt Temizliği İşlemleri Nasıl Yapılır?
qwerqwer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qwerqwer

Hiç Biri / Adana

Alt 21-06-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop CS5 te Yüzdeki Sivilceleri, Benleri Silme ve Cilt Temizliği İşlemleri Nasıl Yapılır?

Bu uygulamada yüzdeki sivilceleri, benleri nasıl silebileceğinizi, dolayısı ile cilt temizliği nasıl yapılır onu göstermeye çalışacağım. Bu uygulama sayesinde resimlerinizde hoşunuza gitmeyen ufak kusurlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.:smile:

Dersi indirmek için buraya ~3 MB

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 21-06-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dersi indirmek yerine anlatsanız, ayrıca daha önce de açtınız bu konuyu sanırım fakat çöpte duruyor şu an.

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
qwerqwer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

qwerqwer

Hiç Biri / Adana

Alt 21-06-2010 #3
Uygulama video formatında anlatılmış. Önceki konu başka sayfaya link olduğu için kapatılmış sanırım. Şuan sadece dersin indirme linki var. 3mb ve 3dk lık bir video anlatımı.
Bu mesajdan alıntı yap
celikoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

celikoz

Öğrenci (Diğer) / Trabzon

Alt 13-08-2011 #4
ben bundan daha iyisini yaptım
Bu mesajdan alıntı yap
fivethreetwo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fivethreetwo

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 21-08-2011 #5
Şöyle Yapınız
Nokta Düzeltme Aracını Sivilcelerin Bulunduğu Yere Sürerseniz Sonuca Ulaşabilirsiniz
Bu mesajdan alıntı yap