Photoshop cs6 da imleç neden başta durur?

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop cs6 da imleç neden başta durur? Sponsorlu Bağlantılar Merhaba. Uzun zamandır sağlıklı şekilde kullanmama rağmen yazı eklemek istediğim takdirde yazıyı normal olarak yazıyorum. Fakat nokta, virgül, ünlem gibi işaretleri başa koyuyor. Bu beni inan deli ediyor ...

turhill isimli Üye şimdilik offline konumundadır

turhill

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 04-06-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba. Uzun zamandır sağlıklı şekilde kullanmama rağmen yazı eklemek istediğim takdirde yazıyı normal olarak yazıyorum. Fakat nokta, virgül, ünlem gibi işaretleri başa koyuyor. Bu beni inan deli ediyor çünkü ne yaptıysam düzeltemedim. Sinir etti. Ve photoshop da kaldırmak da istemiyorum.
Teşekkürler.Photoshop cs6 da imleç neden başta durur?Photoshop cs6 da imleç neden başta durur?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

ksmskt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ksmskt

Grafiker / Bursa

Alt 14-08-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Merhaba;

Aynı sorunu ben de yaşadım.Çözümü de şu şekilde;

Tools panelinden Horizontal Type Tool'u seçelim.Ardından yukarıdaki yazının boyutunu girdiğimiz panelde en sondaki çizgili klasörcüğe tıklayalım.ufak bir kutucuk açılacaktır.İki tane sekmesi olduğunu göreceksin,character ve paragraph.Bundaki ayarları bir kurcala buradan halletmiştim
Bu mesajdan alıntı yap
baytar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

baytar

Öğrenci (Grafik) / Konya

Alt 27-04-2015 #3
Problem günceldir. çözümünü bilen varsa söylesin lütfen. delirmek üzereyimmm..
Bu mesajdan alıntı yap