Photoshop CS6 Eylemler Yardım

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop CS6 Eylemler Yardım Sponsorlu Bağlantılar merhabalar, action bölümüne bakarsanız bazı layerları onaylamıyor bu yüzdende istenilene ulaşamıyorum. yardımcı olursanız sevinirim...

cLex34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cLex34

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

merhabalar,
action bölümüne bakarsanız bazı layerları onaylamıyor bu yüzdende istenilene ulaşamıyorum. yardımcı olursanız sevinirimPhotoshop CS6 Eylemler Yardım
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-03-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kutucukların hepsini doldur, play tekrar bas.
Bu mesajdan alıntı yap

cLex34

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2014 #3
kutucukların hepsini doldur, play tekrar bas.
sorun orda dostum sanki kutucuklar kilitlenmiş doldurulmuyor
Bu mesajdan alıntı yap
sarp111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sarp111

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-03-2014 #4
ne diyeyim madem sil o actionu tekrar ekle
Bu mesajdan alıntı yap

cLex34

Grafiker / İstanbul

Alt 28-03-2014 #5
ne diyeyim madem sil o actionu tekrar ekle
defalarca denedim ama tüm yüklediğim actionlarda aynı hala :/
Bu mesajdan alıntı yap
mornatari isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mornatari

Grafiker / İstanbul

Alt 29-03-2014 #6
onlar onaylanma falan değilki. yanlışın var. onlar sana o eylem yapılırken seçenek sorulsunmu sorulmasınmı kutuları. tik işaretleri o eylemin kullanılıp kullanılamayacağını belli eder. ki şuanki görünümde hepsi seçili ayrıca değilse bile tik koyarsın seçersin. o tiklerin faydası eğer çok fazla action kullanıyorsan çalıştığın projeye uygun olanları seçersin diğerlerindeki tiki kaldırırdın sonra button görünümüne geçer sadece seçtiğin actionları görürsün. o seçili değil sandığın kutucuklarda ise çok basit bir örnek vereyim. diyelim ki actionın boyutlandırma. o kutu seçili ise actionı uygulattığında sana boyutları soran ekran açılır. eğer kutu seçili değilse sen actionı uyguladığında, action hangi özelliklerle yapılmışsa onu otomatik uygular.

senin seçili değil dediklerin ise action içindeki adımlarda bazıları ve parametresi yok düzenliyebileceğin. o yüzden tıklanamıyor ama uygulanıyor. takılıp kaldığığı nokta ne olabilir, eğer layerının çok spesifik bi adı varsa katmanı bulamayıp takılabiliyor.

biraz karışıkmı anlattım bilmiyorum. anlamadığın biyer olursa sorabilirsin.
Bu mesajdan alıntı yap