Photoshop Cs6 Renk Sorunu

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop Cs6 Renk Sorunu ...

hidrojen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hidrojen

Webmaster / İstanbul

Alt 18-11-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaşlar ben cs6 yı kullanıyorum ama herhangi bir resime renk vermek istesem, yada renk kutusuna tıklayınca adobenin sitesini açıyor explorerde nasıl engellerim bunu ... bilgi verirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

CMFERADOR isimli Üye şimdilik offline konumundadır

CMFERADOR

Fotoğrafçı / Antalya

Alt 18-11-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Programı kaldırıp yeniden kurmayı deneyebilirsin, internet explorer ile ilgili bir problem olduğunu sanmıyorum. Bir de resim falan yükleyebilirsen konuyla ilgili daha net yardımcı olabilirz belki.
Bu mesajdan alıntı yap

hidrojen

Webmaster / İstanbul

Alt 20-11-2012 #3
yani onun fotografı nasıl çekilirki renk paletinden renk seçerken sanki renklere link verilmiş gibi adobe nin sitesini açıyor explorerde anlamıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 21-11-2012 #4
Birde bunu deneyin , Photoshop’u çalıştırırken ctrl + alt + shift aynı anda basılırsa program başlamadan önce açılan karşınız pencere açılır YES tuşuna basarsak Photoshop'a reset atılır
Bu mesajdan alıntı yap
soneriax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soneriax

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2013 #5
bunu bende yaşadım defalarca haydaaa ben buna basmadımki neden açılıyor diyordum hatta biraz da açılırken kasıyor felan. ama sanırım help ile ilgili bir durum yukarıda yardım seçeneğinden demişti bir arkadaş. şu aralar bi sorun çıkmıyor eskisi gibi ama bende halen bu konuda bir cevap arıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 05-01-2013 #6
Kısa bir araştırma yaptımdan nette

Photoshop çalıştırın
Edit -> Keyboard shortcuts tıklayın acılan pencerede en alta Help ona tıklayın altında

Photoshop Help F1
var siz F1 üzerine tıklayın ve F1 silin ve OK basın programı kapatıp tekrar acın ayarlarınız kaydedilecektir.

Sonucu bildirirseniz sevinirim
Bu mesajdan alıntı yap
soneriax isimli Üye şimdilik offline konumundadır

soneriax

Grafiker / İstanbul

Alt 05-01-2013 #7
saolasın aynen uyguladım ve bir kaç denemem de renk paleti veya başka bir araç için help penceri açılması gibi bir sorun çıkmadı henüz. sanırım sorun çözülmüştür yada umarım Photoshop Cs6 Renk Sorunu
Bu mesajdan alıntı yap
BlueX isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BlueX

Arı Üye

Öğrenci (Diğer) / İstanbul

Alt 09-01-2013 #8
bu hata bende de vardı. Bu genelde çoğu Ps sürümlerinde olan ve programlamadan kaynaklana bir sorun. programı tekrardan başlatılınca sorun çözülmektedir. Program çok açık kaldığında ram i doldurmakta ve bunla birlikte bu bug orataya çıkmaktadır. Sürücülerinizi güncelleyin ve arada çalışmanızı kaydedip, PS yi baştan açın.

BlueX Design

Bu mesajdan alıntı yap

hidrojen

Webmaster / İstanbul

Alt 28-02-2013 #9
yok hocam bende nedense artık olmuyor adobe sorunu görüp güncellemeyle halletimi naptıysa artık olmuyor
Bu mesajdan alıntı yap
oryap isimli Üye şimdilik offline konumundadır

oryap

Grafiker / İstanbul

Alt 09-03-2013 #10
Arkadaşlar çok acil Adobe Support Advisor sorununu çözmem gerekiyor. lütfen yardımcı olur musunuz çok acil Photoshop Cs6 Renk Sorunu konuya cevap yazarsanız çok sevinirim Photoshop Cs6 Renk Sorunu lütfen
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları