photoshop cs6 tool aracları(yardım)

Photoshop Dersleri - photoshop cs6 tool aracları(yardım) Sponsorlu Bağlantılar Eskiden ctrl alt z yapınca tool aracları ile cizdigim kısımları tek tek gerı alabılıyordum. Şuan ise almıyor neden acaba yardımcı olurmusunuz?...

UfukAtaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UfukAtaman

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-06-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Eskiden ctrl alt z yapınca tool aracları ile cizdigim kısımları tek tek gerı alabılıyordum. Şuan ise almıyor neden acaba yardımcı olurmusunuz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 26-06-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Photoshop ilk kurulumunda sadece 20 defa işlemi geri alabilir ama siz bunu Photoshop ayarlarından artıra bilirsiniz bu pencere ulaşmak için CTRL+K açılan pencerede History States bölümünden 40-50 arası yapabilirsiniz çok dahafazla yaparsanız Photoshop yavaşlama görebilirsiniz (ram daha çok daha fazla kullanacaktır) işlemi yaptıktan sonra Photoshop kapatıp tekrar çalıştırın

Bu mesajdan alıntı yap
UfukAtaman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

UfukAtaman

Öğrenci (Grafik) / İstanbul

Alt 26-06-2012 #3
Hocam yanlıs anladınız. Anlatmak istedigim "Lasso tool" "Polygonal lasso tool" ve "magnetic lasso tool" lardan çbahsediyorum normalde sorun yok ama Kalemlri kullandıgımda yanlıs cızım yaptıgımda gerı alamıyorum Ctrl z veya ctrl alt z yaptigimda olmuyor ama normal bir layerde ctrl alt z calisiyor yanı.
Bu mesajdan alıntı yap
max1299 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

max1299

Webmaster / İstanbul

Alt 13-07-2012 #4
backspace tuşunu dene ben onu kullanıyorum
Bu mesajdan alıntı yap
deepfunk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deepfunk

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 14-07-2012 #5
Tool Araçları photoshop cs6 tool aracları(yardım))
Bu mesajdan alıntı yap
OguzOzaslan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

OguzOzaslan(22)

Öğrenci (Diğer) / Bursa

Alt 06-08-2012 #6
CTrl+Alt+z dene photoshop cs6 tool aracları(yardım)
Bu mesajdan alıntı yap
vejdi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vejdi

Arı Üye

Hiç Biri / Ankara

Alt 11-08-2012 #7
Özür biraz gec oldu , tool aracları işlemi geri almak için klavyeden DELETE tuşuna basıp mouse geriye sürükleyeceksiniz
Bu mesajdan alıntı yap