Photoshop da altın değerini sağlamak.

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop da altın değerini sağlamak. Sponsorlu Bağlantılar Photoshop da bunu dekupe yapıp renk ayarlarıyla oynuycam altın ın tam değerini nasıl bulucam..bana yapacağım işlemi söylerseniz sevinirim ben iki yoldan yapıyorum bir tanesi variationsdan diğeri de photo ...

kfyonur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kfyonur

Grafiker / İstanbul

Alt 22-04-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Photoshop da bunu dekupe yapıp renk ayarlarıyla oynuycam altın ın tam değerini nasıl bulucam..bana yapacağım işlemi söylerseniz sevinirim ben iki yoldan yapıyorum bir tanesi variationsdan diğeri de photo filter yellow dan.en doğru sonucu söyler misiniz ? ya da bildiğiniz tam variasyon değerlerini..Katalog olacağı için emin olduğunuz şeyleri yazın lütfen.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

style_ouf_5 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

style_ouf_5

Öğrenci (Diğer) / Kocaeli

Alt 22-04-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
magic toolla cismi seç sonra crtl u ile hue penceresini açın ordan altına cevrilir.
Bu mesajdan alıntı yap
unforgiven_32 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

unforgiven_32

Hiç Biri / Konya

Alt 23-04-2010 #3
Decupe için Magic tool'u kullanabilirsin ama gölgelerde pek de iyi sonuç vermeyebilir.Bu yüzden ben pen tool'u tercih edicem renkleri canlandırma için Hue saturation'u kullanabilirsin eğer yetersiz kalırsa Selective color'u kullanabilirsin.Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap