Photoshop da Çok Büyük Sorun

Photoshop Soru ve Sorunlarınız - Photoshop da Çok Büyük Sorun Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar öncelikle forumdaki ilk konumu (mesajımı) açıyorum , herkese selamlar , kolay gelsin. Soruna gelirsek , arkadaşlar ben photoshop (cs6) u 2-3 ayrı yerden de indirdim (kendi sitesi ...

BerkayCft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BerkayCft

Grafiker / İstanbul

Alt 23-10-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar öncelikle forumdaki ilk konumu (mesajımı) açıyorum , herkese selamlar , kolay gelsin.

Soruna gelirsek , arkadaşlar ben photoshop (cs6) u 2-3 ayrı yerden de indirdim (kendi sitesi dahil) her indirdiğimde aynı sorunu yaşadım. Crack (full sürüm) yaptığımda da normal free kende aynı.

Photoshop ta yeni dosya açıyorum mesela özel de normalde beyaz olması gerekirken birazı beyaz birazı transparan oluyor. Üstüne mesela siyah boya sürsem de o sağ tarafta katman da siyah gözüküyor ama ana ekran gösterimine etki etmiyor. Ve hiç bir şey gözükmediği halde resmi pc ye kaydetsem yaptığım işlemler mesela siyah olarak gözüküyor.

Arkadaşlar kaç aydır bu sorunla uğraşıyorum , birisi buna çözüm bulursa bulana 1 gün boyunca dua etcem Photoshop da Çok Büyük Sorun

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 24-10-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Ekran kartıyla alakalı gibi sanki. Kartın driverı yüklümü onu bi kontrol et. Birede düzen/tercihler/performans bölümünden enable openGL yi tikle, ps yi kapat ve aç bakalım düzelcek mi?

Benim anladığım kadarıyla boş sayfa açılırken ekran kartının ramine yükleme yapmıyor gibi sanki.
Bu mesajdan alıntı yap
BerkayCft isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BerkayCft

Grafiker / İstanbul

Alt 24-10-2012 #3
Ekran kartıyla alakalı gibi sanki. Kartın driverı yüklümü onu bi kontrol et. Birede düzen/tercihler/performans bölümünden enable openGL yi tikle, ps yi kapat ve aç bakalım düzelcek mi?

Benim anladığım kadarıyla boş sayfa açılırken ekran kartının ramine yükleme yapmıyor gibi sanki.
Hugareva kardeş Allah razı olsun. Kaç aydır sorunu araştırıyodum bir şey bulamadım ama imdadıma yetiştin. Çok teşekkürler.

Bu arada OpenGL yi yaparak oldu.
Bu mesajdan alıntı yap
Hugareva isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hugareva

Grafiker / Ankara

Alt 24-10-2012 #4
Hugareva kardeş Allah razı olsun. Kaç aydır sorunu araştırıyodum bir şey bulamadım ama imdadıma yetiştin. Çok teşekkürler.

Bu arada OpenGL yi yaparak oldu.
Rica ederim, yardımcı olabildiysek ne mutlu :wink:
Bu mesajdan alıntı yap